Buzdolabı Servis

Buzdolabı Servisi

TIKLA SERVİS AL! (0232) 326 30 51

Buzdolabı Servisi hizmetimiz ile, İzmir içerisinde tüm ilçelerde profesyonel teknik destek sağlıyoruz. Buzdolapları günümüzde her evde, yaşam alanında ve iş yerinde kullanılan elektronik cihazlardır. Gelişen teknolojiyle beraber gittikçe daha dijital bir hale gelen buzdolapları, zamanla çeşitli sebeplerle arıza verebilmektedir. Kullanım süresi, kullanıcı hataları, bakımsızlık ve voltaj sorunları gibi nedenlere bu cihazlar sıklıkla arıza gösterebilirler. Herhangi bir teknik sorunda ise, mutlaka profesyonel bir servis desteği gerekir.

Bizler bu durumda, arızalı buzdolabı cihazlarınız için profesyonel ekibimiz ile birlikte 7/24 çalışıyoruz. İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde, aynı gün servis avantajımız ile en kısa sürede hizmet veriyoruz. Buzdolabı cihazlarınızın ihtiyacı olan tüm tamir, onarım, parça değişimi ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetimiz hakkında bilgi edinmek için, içeriğimizi okumaya devam edin ya da telefon araması ile bizlere ulaşın.

 • Buzdolabı Servisi Telefon Numarası: 0232 326 30 51
 • Buzdolabı Servis Ücreti: 250-500 TL
 • Buzdolabı Tamir Süreci: 1-3 İş Günü
 • Hizmet Garantisi: 1 YIL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat

Buzdolabı Servisi hizmetimiz yıllardır süregelen tecrübemize dayanarak uygun fiyatlı bir onarım hizmeti vermektedir. Donanımlı ve güler yüzlü teknik ekibimizle hizmetimizden memnun kalacaksınız. Evinizde, iş yeriniz de ve daha birçok alanda etkin olarak kullandığımız buzdolabı ve beyaz eşya cihazları elbette buzdolabı arızaları gösterebilir ve onarım gerektirebilir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde iletişime geçebileceğiniz firmamız güvenilir ve yüksek donanımlı bir Buzdolabı Servisi İzmir hizmeti sağlar. Bize ulaştığınız takdirde aldığınız buzdolabı ve beyaz eşya servisi hizmeti sonrasında cihazlarınızı ilk günkü verimiyle kullanabilirsiniz.

🚛

Hızlı Servis Desteği

👨‍🔧

Profesyonel Ekip

🔒

1 Yıl Garanti

💵

Uygun Fiyatlı Hizmet

Buzdolabı Servisi
Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Servisi Nasıl Çalışıyor ?

Buzdolabı Servisi İzmir ekibi olarak, cihazlarınızı en kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamir etmek ve onarmak için çalışıyoruz. Elbette bunun için belirli bir servis süreci gerekiyor. Bu süreç içerisinde müşterilerimizin cihazları için oldukça detaylı işlemler uyguluyor ve tamir aşamalarını dikkatlice gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ustalarımız ile birlikte atölyelerimizde ve adreste donanımlı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimiz, servise verdikleri buzdolaplarının ne gibi işlemler göreceğini ve sürecin nasıl işlediğini merak ediyor. Bizler, servis hizmeti içerisinde şeffaf servis anlayışı ile çalışıyor, tüm aşamalardan sizleri haberdar ediyoruz. Bu bağlamda; nasıl servis çağırılacağından, işlemlerin sonucuna kadar sizleri bilgilendireceğiz. Hizmetimizi inceleyin ve profesyonel Buzdolabı Servisi için bizlerle iletişime geçin.

Buzdolabı Servisi Nasıl Çağırılır ?

 1. Telefon numaramız olan 0232 326 30 51 üzerinden çağrı merkezi ile iletişime geçin.
 2. Çağrı merkezinde bulunan arkadaşlarımıza; cihazda yaşanan arızayı, ürünün garanti durumunu ve servis talebinizi iletin.
 3. Arıza kaydı için gerekli olan Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini paylaşın.
 4. Görüşme sonlandıktan sonra Servis Kaydınız oluşmuş olacaktır. Aynı gün içerisinde teknisyen ekiplerimiz adresinize ulaşacaktır.

-| Firmamızın sağladığı Buzdolabı Servisi süreci 0232 326 30 51 numaramızdan bize ulaştıktan sonra ekiplerimizin çağrı merkezimizin sizden aldığı adrese yola çıkmasından sonra başlar.

-| Bizimle iletişime geçtikten sonra en kısa sürede adresinize intikal eden teknik ekiplerimiz, güler yüzlü bir servis hizmetiyle evinizdeki buzdolabı cihazının Teknik Arıza Tespiti işlemini gerçekleştirir. Donanımlı ve teknolojik ekipmanlarla detaylı ve ayrıntılı bir şekilde arıza keşfi yapılır. Bu aşamada, cihazda değişmesi gereken parçalar, yapılacak işlemler ve fiyat belirlenir.

-| Arıza tespiti sonrasında bakım gerektiren cihaza Buzdolabı Bakımı hizmeti sağlanır. Fakat bazı ürünlerde sorun bakım eksiğinden daha büyüktür. Böyle durumlarda cihazın iç kısmında bulunan parçalar arızalanmıştır. Buzdolabı Yedek Parça değişimi uygulanması öngörülmektedir.

-| Parça değişimi gerektiren arızalı parça görülmesi durumunda donanımlı ekiplerimiz uygun fiyatlı servis ilkesiyle sizlere bütçenize uygun Evinizde Tamir Hizmeti uygular. Arızalı parça tespit edildikten sonra geniş servis ağı ile ihtiyaç duyulan parça sipariş edilir. Yedek Parça temin edilmesi genellikle aynı gün gerçekleşirken 1-3 İş Günü kadar sürebilmektedir. Gerekli malzemelerin elde edilmesinin ardından ürün eviniz içerisinde parça değişimine uğrayarak eski performansına kavuşur. Buzdolabı Servisi İzmir değişen parçalar üzerinde 1 Yıl Garanti sunmaktadır. Aynı bölümden tekrar arıza oluşması durumunda garanti kapsamında ilgilenilmektedir.

Buzdolabı sahibi olarak evinizdeki cihazda bir arıza gözlemliyor olabilirsiniz. Tabii ki konuyla alakalı merakınız oluşacaktır. Buzdolabı Arızaları hakkında sizlerin merakını gidermek adına, hangi arızanın ne sebeple kaynaklandığını anlatmak istedik. Sizlere sık karşılaştığımız arızalar hakkında bilgi veren bir içerik oluşturduk.

Buzdolabı Servisi İzmir
Buzdolabı Servisi İzmir

Buzdolabı Arızaları Nelerdir ?

1.Buzdolabı Soğutmuyor Arızası Nedir? Buzdolabı neden soğutmaz?

İnsanların genellikle karşılaştığı buzdolabı soğutmuyor teknik arızası ani elektrik kesintileri ve akım problemleri, buzdolabının radyatörünün ömrünün dolması, tahliye hortumunun pislikle dolması ve benzeri sebeplerden dolayı olabilir.

Buzdolabı alt kısmının soğutmamasının sebepleri buzdolabının üst kapağındaki tuşun çalışmaması, defrost rezistansın arızalanması nedeniyle buzların erimesinin engellenmesi veyahut fandaki hava kanallarının pislikle dolması olabilir. Peki bu durumda ne yapıcaz ?

Buzdolabı Soğutmuyor Ne Yapmalıyım ?

Buzdolabının içini boşalttıktan sonra fişini çekik ve birkaç saat bekleyin. Buzdolabınızın kapı lastiklerini ve kapıyı inceleyin. Açıklık veyahut eskime olmaması gerekir. Birkaç saat bekledikten sonra fişi takın ve buzdolabınızı çalıştırın. Sorun hala devam ediyorsa yüksek ihtimalle fanda yada radyatör gibi iç parçaların arızalanması olabilir. Mutlaka uzman teknik servis hizmeti alın.

Tabii ki sizde firmamızdan buzdolabı ve beyaz eşya servisi hizmeti alarak buzdolabı servisi ile uzman ve donanımlı ekibimiz sayesinde bu tarz arızaların onarılmasını sağlayabilirsiniz. 0232 326 30 51


2.Buzdolabı Neden Su Akıtır?

Buzdolabının su akıtma arızası gaz sisteminin tıkanması, no-frost buzdolaplarında evaparatörün arıza vermesi, tahliye kanallarının buzla tıkanması ve benzeri birçok durumdan dolayı olabilir. Peki ilk adımda ne yapılabilir ?

Buzdolabı Su Akıtıyor Ne Yapabilirim ?

Buzdolabımızın içindekileri boşaltıp fişini çektikten sonra kapılarını açık bırakıyoruz. Açık biçimde 24-72 saat arası bekleyen buzdolabımız bu süre zarfı içinde tıkanan drenaj kanallarının açılması ve pisliğin süzülmesini sağlar. Buzdolabımızın fişini takip çalıştırıyoruz ve arıza hala sürüyorsa servis hizmetine başvurunuz.

Arıza Çözümü İçin Yazımızı Ziyaret Edin; https://www.berketeknik.com/buzdolabi-su-akitiyor-neden/

Bunun gibi ve benzeri bir arızaya onarım sağlamak için donanımlı ve uzman ekiplerimizden buzdolabı servisi ve garantili parça değişimi hizmeti için iletişime geçebilirsiniz. 0232 326 30 51


3.Buzdolabı Neden Buzlanma Yapıyor?

Buzdolabı buzlanmasının temel sebeplerinden bazıları kapıdaki bazı aksamların yıpranması ve görevini yitirmesi, termostat veyahut sensörün soğuğu algılamadaki arızaları ve buzdolabının ön kısmının havayla uzun süre temas halinde olması durumunda soğutma işleminin sekteye uğraması olabilir. Sorunun çözümü nedir ?

Buzdolabı Buzlanması Nasıl Önlenir ?

Öncelikle Buzdolabımızın iç duvarlarıyla besinler arasında yeterli boşluğu bıraktığımızdan emin olalım. Arızamızın çözümü için buzdolabımızın fişini çekerek başlayalım. Arından hazırladığımız sirkeli su karışımını özellikle karlanma yapan bölgelere sprey halinde sıkalım. Buzlar çözünmeye başlayacaktır.

Böylesi bir arızayı profesyonel ve donanımlı teknik ekiple uygun fiyata servis yaptırmak için 0232 326 30 51 numarasından buzdolabı servisi hizmeti alabilirsiniz.


4.Buzdolabı Neden Gürültü Yapıyor?

Buzdolabımızın normalden daha gürültü olmasının nedenleri iç kısımdaki motorun soğumasına yardımcı olan fanın zamanla yıpranması, veyahut buzdolabımızın altındaki ayakların düzgün takılmamasından dolayı meydana gelen titreşim olabilir. Peki ne yapmalısınız ?

Buzdolabı Gürültülü Çalışıyor Neden ?

Buzdolabımızın alt kısmındaki ayakları kontrol edelim. Ayakların yerine oturtulmaması durumunda titreşimden dolayı buzdolabından tıkır tıkır sesler gelebilir. İşlemin ardından hala sorun çözülmediyse iç fandan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda mutlaka buzdolabı servisinden faydalanın.


Buzdolabı Arızaları Neden Ortaya Çıkar ?

Buzdolabı ve genel olarak diğer beyaz eşya cihazlarının arıza sebepleri genelde bakım yapılmamasıdır. Kullanıcı hatalarının büyüklüğü de beraberinde gelir. Satın aldığınız ürünün performans takibini yapmak bir hayli önemlidir. Buzdolabı gazının bitmesi, pislenmesi, iç kısmında tıkanıklar olması arızalar meydana getirir. Özellikle klima ve kombi cihazlarını düşünün. Bu ürünlerinin bakımını düzenli yaptırmamak onları ölüme terk etmek olacaktır. Buzdolabı Servisi İzmir olarak bakım konusunda da ekstra hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kombi Bakımı ve Klima Bakımı hizmetlerimiz de diğer ev eşyalarınızın sağlığı için çabalamaktadır. Elinizdeki cihaz ne olursa olsun periyodik Buzdolabı Bakımı yaptırmayı unutmayın.


Buzdolabı Tamircisi ekiplerimizin deneyimine göre biliyoruz ki, görülen sık arıza sebeplerinden biri de elektrik kesintileridir. Ani gerçekleşen kesintiler nedeniyle elektrik akımında gerçekleşen problemler nedeniyle oldukça kritik arızalar gözlemlenmektedir. Özellikle elektronik kart ve motor gibi aksamlar, bu tip voltaj problemlerinde doğrudan etkilenmektedir. Böyle durumlarda yüksek masraflar oluşabilmekte ve arıza onarımı için mutlaka profesyonel destek alınmalıdır. Servis ekiplerimiz Buzdolabı cihazlarının tüm iç aksamları için detaylı ve donanımlı parça değişimi & tamir işlemleri gerçekleştirir. Onarım görmesi gereken parçalar onarılır ve işlevini yitirenler yedeği ile değiştirilir. Herhangi bir sebepten gerçekleşen arıza durumların bizlerle iletişime geçerek, uzman teknik servis hizmeti alabilir ve cihazlarınızı uzun ömürlü kullanabilirsiniz!

En Yakın Buzdolabı Tamircisi
En Yakın Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı Tamircisi Geniş Servis Ağı

Buzdolabı Tamircisi ekibi olarak, İzmir içerisinde Geniş Servis Ağı avantajı ile hizmet vermekteyiz. Bu avantaj sayesinde müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa sürede gidermekteyiz. Bildiğiniz üzere, Buzdolabı cihazları gündelik yaşamımızda vazgeçilmez konumdadır. Ve her elektronik ürün gibi buzdolabı cihazları da arıza gösterebilir. İnsanlara bu derece kolaylık bir cihazın kullanılamaz hale gelmesi, elbette mağduriyet oluşturacaktır. Bu nedenle, olası arıza durumlarının en kısa sürede giderilmesi gerekir. Bu sayede cihaz sahipleri, konforlu bir şekilde yaşamlarına devam edebilir.

 • Gezici Ekipler
 • Donanımlı Atölyeler
 • Hızlı Servis
 • 7/24 Destek
 • 1-3 İş Günü İçinde Teslim

Buzdolabı Tamircisi İzmir ekibi olarak bizler, Geniş Servis Ağımız ile servis hizmeti sunuyoruz. Bu sayede, hizmetimiz dahilinde müşterilerimize birçok avantaj sağlıyoruz. Her bölgede yer alan aktif gezici ekiplerimiz ile, en kısa sürede adrese geliyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp kayıt oluşturduktan sonra 24 Saat içerisinde hizmet sağlıyoruz. Tüm alanlarda bulunan tamir atölyelerimiz sayesinde yedek parçaları hızlı bir şekilde temin ediyoruz. Bununla beraber, donanımlı atölyelerimizde cihazlarınızın onarım ve periyodik bakım işlemlerini kısa sürede tamamlıyor, 1-3 İş Günü içerisinde teslim ediyoruz. Eğer sizlerin de arızalı bir Buzdolabı varsa ve problemin en kısa sürede giderilmesini istiyorsanız; profesyonel Buzdolabı Servisi hizmetimize başvurabilirsiniz!


Buzdolabı Tamir Servisi Arızaları Nasıl Onarıyor ?

Buzdolabı Servisi İzmir işlemleri için öncelikle arıza tespiti yapılmalıdır. Evlerinizde karşı karşıya kaldığınız ve ne olduğunu bilmediğiniz arızalar olabilir. Böyle durumlarda Buzdolabı Servisi sizler için devreye girer. Hali hazırda sizlere içeriğimizde buzdolaplarında ortaya çıkan teknik problemleri anlattık. Ancak genellikle müşterilerimiz ne olduğunu bilmedikleri arızalarda bizlere başvurur. Çağrı merkezimize iletilen her müşteriyle özel olarak ilgilenilir. Teknisyen arkadaşlarımız arıza kodlarının çözümlemede profesyoneldir. Bu sebepten gideremediğimiz herhangi bir durum söz konusu değildir. Arızanın çözümlenmesi ile başlayan işlem cihazın incelenmesiyle devam eder. Yoğun incelemeden geçen beyaz eşya buzdolabı cihazlarının arızalı parçaları keşfedilir. Sonuç olarak ortaya çıkan arıza kaynağı parçaların değişim işlemleri başlar.

 • Buzdolabı Motor Tamiri
 • Buzdolabı Rezistans Değişimi
 • Buzdolabı Kart Tamiri
 • Buzdolabı Filtre Temizliği
 • Buzdolabı Sensör Değişimi
 • Buzdolabı Termostat Tamiri
 • Buzdolabı Dijital Kart Değişimi
 • Buzdolabı Fan Tamiri
 • Buzdolabı Conta Değişimi
 • Buzdolabı Evaporatör Tamiri
 • Buzdolabı Drayer Değişimi

Genellikle bozulan parçalar buzdolabı motoru, rezistans, ana kart, sensör, filtreler, termostat olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar çalışma döngüsünde önemli rol oynayan parçalardır. Fakat endişelenmeye hiç gerek yok. Kaliteli beyaz eşya servisi kapsamında bütün sorunlu bölümlerle ilgilenilir. Hatta bazı durumlarda evinizde tamir avantajı sayesinde çok kısa süreler içinde parçalar adresinizde tamir edilir. Eğer evde tamir uygulanamayacak durumda ise donanımlı atölyelere sevk edilir. Ardından yedek parça temin edilir. Makinenizin modeline göre özel getirilen parçalar takılır. Buzdolabı Servisi İzmir kapsamında parça takılan cihaz garanti kapsamında tutulur. Teknik sorunları giderilen cihaz en kısa sürede sizlere teslim edilir. Garantili ve güvenilir hizmet avantajlarıyla gönül rahatlığıyla servis sağlayabilirsiniz.

Buzdolabı Tamircisi İzmir
Buzdolabı Tamircisi İzmir

Arçelik Buzdolabı Servisi Hizmeti

Buzdolabı Servisi İzmir ekibi olarak çoğunlukla Arçelik marka cihazlarla karşılaşmaktayız. Arçelik, beyaz eşya cihazları alanında ürünlerinin sağladığı yüksek performans ve üstün dayanıklılık ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Arçelik Buzdolabı ürünleri de teknolojik özellikleri ve performanslarıyla sık kullanılan cihazlar arasındadır. Ancak zaman içerisinde her elektronik cihaz gibi bu ürünlerde belirli arızalar gösterebilmektedir. Cihazların onarımı, tamiri ve bakımı için mutlaka Arçelik ürünler üzerinde tecrübeli ve profesyonel ekiplerden hizmet alınmalıdır. Teknik ekiplerimiz, İzmir’in tüm bölgelerinde alanında uzman teknisyenleri ile Arçelik Buzdolaplarının servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Arçelik Buzdolabı Soğutmuyor, Buzlanıyor, Sesli Çalışıyor ve Su Akıtıyor gibi tüm teknik sorunlara çözüm üretmekteyiz. Bununla beraber sunduğumuz hizmetin kalitesine ve müşteri memnuniyetine de bir hayli dikkat etmekteyiz. Peki Buzdolabı Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Arçelik Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Beyaz Eşya Servisi dahilinde sunduğumuz tüm hizmetleri yetkili servis kalitesinde gerçekleştirmekteyiz. Bununla beraber sık tercih edilen Arçelik Buzdolapları ve diğer tüm cihazlar için Arçelik Yetkili Servis kalitesinde hizmet veriyoruz. Bu bağlamda bizleri tercih eden müşterilerimize birçok avantaj ve fırsat sunmaktayız. Sağladığımız kolaylıklarla hizmet kalitemizi ve tercih oranımızı arttırmayı hedeflemekteyiz. Hızlı Servis desteği ile işlemleri 1-3 İş Günü içerisinde tamamlıyoruz. Uzman Ekip ile tüm arıza durumlarını çözüme ulaştırıyor, profesyonel işlem uyguluyoruz. Garantili Hizmet avantajımızla onarılan ve parça değişimi yapılan ürünlere tekrar arızalarda destek sağlıyoruz. Uygun Fiyatlı tarifelerimizde müşterilerimizin cebini düşünüyor ve fiyat/performans bir hizmet sunuyoruz. Ev veya iş yerlerinizde kullandığınız beyaz eşya cihazlarınızın tüm teknik destek ve ihtiyaçları için ekibimizle iletişime geçebilir, avantajlı ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Arçelik cihaz sahibi müşterilerimiz, buzdolaplarına karşılaştıkları arızaların nedenlerini ve çözümü olup olmadığını sıklıkla merak etmektedir. Bizler, Buzdolabı Servisi ekibi olarak uzun yıllardır birçok farklı model cihaz üzerinde her çeşit arıza durumu ile karşılaştık. Bu bağlamda, sizleri bilgilendirmek adına Arçelik buzdolaplarında en sık görülen arıza kodlarını paylaşacağız.

Arçelik Buzdolabı Arıza Kodları;

 • Arçelik Buzdolabı E4 Hatası: Soğutucu Sensör Arızası
 • Arçelik Buzdolabı E2 Hatası: Dondurucu Sensör Arızası
 • Arçelik Buzdolabı E3 Hatası: Defrost Sensör Arızası
 • Arçelik Buzdolabı E9 Hatası: EEPROM Arızası
 • Arçelik Buzdolabı F1 Hatası: Isıtıcı Arızası
 • Arçelik Buzdolabı FD Hatası: Potansiyometre Arızası
Buzdolabı Tamir Servisi
Buzdolabı Tamir Servisi

Buzdolabı Servisi İzmir Yakınında Nerede ?

Berke teknik buzdolabı arızaları ve çözümleri için İzmir’in her bölgesinde profesyonel Buzdolabı Servisi hizmeti sağlar. İzmir içerisindeki her bölgeden bizlerle iletişime geçerek beyaz eşya servisi hizmeti sağlayabilirsiniz. İlçe olarak Karabağlar, Buca, Karşıyaka, Çeşme, Bayraklı, Bornova, Menemen, Konak, Balçova ve çevresindeki tüm alanlardan servis alabilirsiniz. Buzdolabı cihazınızda meydana gelen gürültü arızaları, buzlanma arızası, su akıtması, yeterli soğutmaması, fazla ısınması ve benzeri her türlü teknik arızada firmamızdan güvenilir servis hizmeti alabilirsiniz.

En Yakın Buzdolabı Tamircisi Nerede ?

Evinizde veya işyerinizde kullandığınız Buzdolabı cihazınızda, yukarıda örnek verdiğimiz arızalardan birini gözlemliyor olabilirsiniz. Böyle durumlarda, adresinize En Yakın Buzdolabı Tamircisi‘ne ulaşmanız gerekir. Bu durumda profesyonel Buzdolabı Servisi İzmir ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde yer alan gezici ekiplerimiz sizlere en kısa sürede yardımcı olmaktadır. Konak, Karabağlar, Buca, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Urla, Çeşme, Menderes, Aliağa, Kemalpaşa, Torbalı ve Menemen başta olmak üzere tüm bölgelerde hizmetimiz bulunmaktadır. Telefon üzerinden 7/24 servis kaydı oluşturabilme imkanı ile beraber hızlı teknik destek avantajımız ile müşterilerimize en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Arızalı elektronik cihazlarınız için bizlere ulaşın, En Yakın Buzdolabı Servisi’ni Aynı Gün içerisinde çağırın!


Buzdolabı Servisi Hangi Markalarda Hizmet Veriyor ?

Her bölgede servis hizmeti sağlandığı gibi her markada da firmamız garantili parça değişimi hizmetiyle Buzdolabı Servisi sağlar. Sıklıkla karşılaştığımız buzdolabı arızaları her markada kendini gösterebilir. Arçelik, Beko, Bosch, Samsung, LG, Siemens, ve Ariston ve benzeri tüm markalarda hizmet vermekteyiz. Firmamız gelişen teknoloji şartlarına uyum sağlayarak modern teknik ve titiz çalışma prensibiyle yeni nesil ürün ve markalarda donanımlı bir servis hizmeti sağlar.

Buzdolabı ürünlerinde markaya göre cihazın iç yapısı değişebilmektedir. Bu bağlamda beyaz eşya ustası olan kişinin her türlü ve farklı cihazla ilgilenecek tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Buzdolabı Arızaları konusunda sizi içeriğimizde bilgilendirmiştik. Örnek gösterdiğimiz ve benzeri tüm arızalar hakkında profesyonel hizmet sunan ve kalıcı çözümler üreten ekiplere sahibiz. Bu sayede her marka ve modelde kaliteli Buzdolabı Servisi İzmir ili içerisinde yıllardır hizmet vermektedir.


Buzdolabı Servisi Sık Sorulan Sorular

İzmir Buzdolabı Servis Ücreti Ne Kadar ?

Buzdolabı Servis Ücreti güncel olarak 250-400 TL aralığında alınmaktadır. Bu ücret, arıza tespiti işlemi için talep edilmektedir.

Buzdolabı Tamiri Fiyatı Ne Kadar ?

Buzdolabı Tamiri Fiyatı, cihazda meydana gelen arıza durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Tamir ücretini öğrenmek için, servis çağırıp arıza tespiti hizmeti almalısınız.

Buzdolabı Servisi Kaça Kadar Açık ?

Buzdolabı Servisi teknisyen ekiplerimiz saat 21:00’a kadar servis desteği sağlamaktadır. Çağrı merkezimiz ise, 7 gün 24 saat açıktır.

Buzdolabı Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Servisimiz kapsamında onarılan ve parça değişimi yapılan cihazlara en az 1 Yıl Garanti süresi verilmektedir.

Buzdolabı Servis Süreci Ne Kadar Sürer ?

Buzdolabı Servisi hizmetinde cihazların onarım süreci ortalama 1-3 İş Günü içerisinde tamamlanmaktadır.

5