LG Servisi İzmir

LG Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 475 01 01

LG Servisi İzmir bölgesinde aktif olarak güvenilir servis hizmetlerimiz bulunmaktadır. LG beyaz eşya ve televizyon cihazlarının bütününde tamir sağlanır. Verilen servisler müşteri memnuniyetini esas alır. LG marka cihazların tamamında teknik arıza onarımı sağlanır. Sorunu meydana getiren arıza kodları yazılımsal sistemle çözümlenir. Teknik sıkıntı çıkaran parçalar yerine yedek parça temini imkanlar dahilindedir. Tecrübe ve kaliteli işçilik anlayışının getirdiği güvenilirlikle destek sağlanır. LG ve diğer tüm markalarda beyaz eşya servisi İzmir’in bütün alanlarında yardımınıza koşar.

LG Servisi merkez hizmetlerini yıllardır vermekteyiz. Netice olarak elbette ki daha profesyonel hizmetler sağlamak için belirli bir iş ahlakımız vardır. Özellikle dönemim ekonomik şartlarını takipteyiz. Buna bağlı olarak LG Servisi İzmir ili içerisinde uygun fiyat kapasitesini benimser. Olabildiğince düşük masraflı teklifler sunulur. Teknolojik donanım bilgisine sahip teknik ekiplerimiz her bölgede etkilidir. Beyaz eşyalarınızın marka ve model düzeyini iyi bilen ve arızaları kodlamada usta teknisyenlerimiz mevcuttur. Uygulanan bakım ve tamirlerde temiz ve hijyenik etmenlere dikkat edilir. Bunun beraberinde donanımlı cihazlar ve bakım makineleri kullanılır. Kısacası ardımızda güler yüzlü insanlar bırakmak ve servis hizmetimizi en üst düzeye taşımaya çalışmaktayız.

LG Servisi televizyon, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin iç aksamları genellikle arızalanır. Parça değişimleri bu aksamların yerine yedi yedek parçaların getirilmesidir. Arızalanan bölümlerin yenilenmesi cihaz performansı için fazlasıyla önemlidir. LG Beyaz eşyaların tekrar performansının yükseltilmesi için mutlaka işlem uygulanmalıdır. LG Servisi İzmir parça değişimlerini sağladığı gibi her işlemi garanti kapsamında yürütmektedir. Garantili hizmet avantajları kapsamında yeni takılan parçalar 1 yıla kadar garanti kapsamında tutulur. Üstelik LG marka cihazı hayata döndürecek bu parçalar en hızlı sürede temin edilir.

LG Servisi İzmir şehri içerisinde servis ücretleriyle Güzelyalı, Konak, Aliağa, Balçova, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Bornova, Bayraklı ve harici alanlarda servis yola çıkarır. Beyaz eşya servisleri için numaramızdan ve internet adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her markada olduğu gibi LG makinelerde de periyodik bakım ve tamirler aksatılmamalıdır. Nihayetinde beyaz eşyalarımızın arızalanmasını istemeyiz. Sizlerin de böyle bir düşüncesi varsa LG marka cihazlarda uzman servisten yardım alabilirsiniz. İzmir de her adresten ve her yere aynı kalite de LG Servisi hizmeti sunmaktayız. Ayrıca donanımlı teknik ekiplerimiz tecrübeli ve hızlı işçilikleriyle müşterilerimize güven verir.

Beyaz eşya servisinin kapsam altına aldığı bütün makinelerin LG markasında destek vermekteyiz.

0232 475 01 01

LG Servisi İzmir
LG Servisi İzmir

LG Servisi İzmir Nasıl Hizmet Veriyor ?

LG Servisi hizmeti İzmir bölgesinde bütün müşterilerine yoğun ilgi göstermektedir. Gösterdiği ilgiye dahil olarak tabii ki şeffaf işçilik anlayışını benimsemektedir. Yıllardır sunduğu teknik servis hizmetinin prensiplerindendir. Bu prensipler aldığınız hizmetin her adımını ve bütün işlemleri takip etmenize olanak sağlar. Sizlerde ”LG Marka Ürünümü Servise Verdikten Sonra Ne Olacak ?” diye merak ediyorsanız gelin anlatalım.

 1. Okuduğunuz içerikte de bulunan telefon numaramızdan çağrı merkezimizle iletişime geçerek bilgi sağlayabilirsiniz.
 2. Telefondaki ekiplerimiz sizlere servis ücreti hakkında bilgi verir.
 3. Servis ücretini onayladığınız takdirde servis kaydınız açılır ve probleminizle alakalı yoğun ilgi gösterilir.
 4. Çağrı merkezi çalışma arkadaşlarımız LG Servisi hizmetimiz için siz müşterilerimizden gerekli adres ve cihaz bilgilerini sağlar.
 5. LG beyaz eşya ve televizyon cihazlarınız ayrıca adres için gerekli bilgiler teknik ekiplerimize iletilir.
 6. Donanımlı teknisyen arkadaşlarımız çok kısa bir süre içerisinde size geri dönüş sağlarlar ve teknik arıza hakkında bilgi verirler.
 7. Ardından İzmir içerisindeki her bölgeden teknisyen arkadaşlarımız adresinize en kısa süre içerisinde veyahut istediğiniz vakitte ulaşım sağlar.
 8. Adresinize gelen güler yüzlü ve donanımlı beyaz eşya tamircileri cihazınıza teknik arıza tespiti uygular ve LG Servisi İzmir hizmetini başlatır.
 9. Arıza kodlarını çözümlemekte uzman ustalarımız net bir şekilde arızanın ne olduğu hakkında sizleri bilgilendirir.
 10. Tespit edilen arızaya göre en makul fiyatlı ücret tarifesi sunulur.
 11. Evinizde tamir avantajlarıyla arızalı parça ve aksamlar direkt olarak onarılır. Bakım gerektiren cihazlar teknolojik teknik aletlerle temiz hizmete uğrar.
 12. Cihazların bazı iç aksamlarını ortaya çıkardığı arızalar parça değişimini gerektirir. Bu durumda geniş servis ağı sayesinde orijinal yedek parça temini sağlanır.
 13. Getirtilen parçaların montajı için cihazlarınız profesyonel atölyelere teslim edilir.
 14. Tekniker ustaların bulunduğu atölye ortamında tamir edilen cihazlarınız hemen sonra bir takım testlere uğrar ve en erken vakitte sizlere teslim edilir.
 15. LG Servisi İzmir kapsamında parça değişimine uğrayan cihazları müşteri memnuniyeti açısından mutlaka garanti altına alınır.

İşte LG Servisi hizmeti bu işlemlerden geçmektedir. Müşteri memnuniyetini amaçlayan kaliteli bir beyaz eşya servisi sunulmaktadır. Sizlerde her adımını takip ederek temiz bir işçilik edinmek istiyorsanız bize ulaşın.

0232 475 01 01

LG Servisi
LG Teknik Servis

LG Servisi Avantaj ve Fırsatları

LG Servisi sunduğumuz LG beyaz eşya cihazlarına yönelik bir servis hizmetidir. Tüm LG televizyon ve beyaz eşya cihazlarına bakım ve onarım ihtiyaçlarını gidermektedir. Buna yönelik çalışmalarımızı uzun yıllardır devam ettirmekteyiz. Elbette ki çalışma ve gözlemlerimizin sonucu olarak bazı prensipler edindik. Beyaz eşya servisi konusunda LG marka makinelerde avantajlı hizmetler vermekteyiz. LG marka beyaz eşyalar oldukça fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin evlerinde bu kadar çok yer alan cihazların servis işlemleri mutlaka detaylı ve kontrollü yapılmalıdır. LG Servisi İzmir sizlere bu konuda özel avantaj ve fırsatlar sağlar. LG marka beyaz eşya satın olmanın oldukça zor olduğu dönemlerdeyiz. Bu sebepten dolayı teknik arızalarla ilgilenmeli ve uygun fiyatlı servis tercih etmeliyiz. LG Servisi sizlere ne gibi fırsatlar sunar;

Uygun Fiyatlı LG Servisi;

LG servisi İzmir hizmet dahilinde tüm ev adreslerine ve her model cihazda uygun fiyat tarifeleri bulunan teknik servis sunar. Ev adresinize ulaşan ekiplerimiz müşterilerimize teknolojik çağın ekonomik boyutuna uygun fiyatlandırmalar vermektedir. Yeterli teknolojik bilgiye ulaşmış ve uzman ustalardan işçilik almanın zor olduğu günlerde şirketimiz donanımlı tamircilerle çalışmaktadır. LG cihazlarının bir hayli yüksek meblağlara elde edildiği bu dönemde ürünlerinizin genel teknik arızalardan oluşturabileceği yüksek ücretlerden feragat etmek için firmamızın LG Servisi ‘nden faydalanın.

Evinizde Tamir Hizmeti

Firmamızın uzun yıllar LG beyaz eşya servisi hizmetlerinin içinde bulunmuş ve hoşgörülü deneyimli tekniksyenleri adresinize hizmet verir. Servis başladıktan sonra teknik arıza tespiti yapılmaktadır. LG Servisi İzmir içinde parçaya yönelik ve yazılımsal teknik arızalar giderilir. Çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizde tamir işlemleri yapılmaktadır. Üstün teknoloji barındıran ve hijyenik alanlarda önemli basitlikler sağlayan akıllı cihazlar sayesinde bakım servisleri ve arızalı parça tamiri gerçekleştirilir.

Donanımlı Teknik Ekip;

LG beyaz eşya makinelerinin işleme alınan tüm genel arıza onarım, bakım ve tamir uygulamalarının oldukça donanımlı ve detaylı olmaları şarttır. LG beyaz eşya cihazlarında kullanıma bağlı olarak oluşan teknik arıza sorunlarının; yıllarını bu sektörde eğitim görmüş, teknolojik donanıma hakim, hoşgörülü ve teknik bilgili teknisyen ekiplerimiz LG Servisi İzmir adıyla sunar. Çalışma işleyişi bozulan ürünlerin sıkıntısız ve en kısa sürede çözülmesi, arıza kodlarının aktarılması ve yedek parça değişiminin yapılması ekip arkadaşlarımız vasıtasıyla yüksek işçilik ve güven memnuniyeti esas alınarak uygulanır.

LG Garantili Parça Değişimi;

LG elektronik cihazlarda baş gösteren donanımsal bozulmaların çözüme kavuşması için yedek parça temin edilmesi gerekebilir. Şirketimiz her marka modeline göre bütün problemli iç parçaların getirtilmesini ve montajını sağlar. Donanımlı ve işine önem gösteren atölyelerden temin edilen parçaların takılması sağlanır ve testlerden geçer.. LG Servisi İzmir garantili parça değişimi fırsatı sayesinde değiştirilmiş parçalara 1 Yıl Garanti uygulanır. Teknik arızanın tekrar sizlere problem çıkarması olasılığında uzman ekiplerimiz yoğun ilgi sağlar.

LG marka cihazlarda avantajlı hizmet sağlamak ve LG Servisi almak için bize ulaşın;

0232 475 01 01

LG Servisi İzmir
LG Beyaz Eşya Cihazları

LG Servisi Beyaz Eşya Cihazları

LG Servisi

LG Televizyon Servisi

Televizyon cihaz tercihinde LG öncü bir marka haline gelmiştir. Hali hazırda TV’ler insanlar için vazgeçilmez bir noktadadır. Çoğu evde bulunan LG marka cihazlar olası teknik arızalar gösterebilir. Bu tarz durumlarda LG Servisi İzmir içerisindeki bütün bölgelerde hizmet vermektedir. LG televizyonlar cihazın yapısı gereği oldukça dikkatli tamir edilmelidir. Verimli bir kullanım için arızalar dikkatle incelenmelidir. Kullanıma bağlı olarak sık sık arıza gösterebilmektedir. Bazı genel arızalar ürünün parça değişimine gitmesine yol açar.

LG Servisi gerekli parça değişimlerinde maksimum destek sağlamaktadır. Gerek parçaların onarım işlemleri gerekse yedek parça temin etme konusunda yardımcı olmaktadır. Televizyon servisi Plazma, LCD, OLED, ve QLED televizyon türlerinin tamamı servis kapsamındadır. Bu tür televizyonlarda genellikle Panel, Ekran, Monitör Lambası, LCD Ekran, reflektör, kumanda ve anakart gibi bölmelerdir. Harici diğer tüm aksamlarda da değişim kolayca sağlanır. Geniş servis ağı sayesinde yedek parça hızlıca temin edilir. LG televizyonlarda değişen parçalı cihazlar LG Servisi adı altında garanti kapsamında tutulmaktadır. Eğer güvenilir bir servis arıyorsanız mutlaka arayın. 0232 475 01 01

LG Televizyon Teknik Arızaları;

 • LG Televizyondan Ses Gelmiyor
 • LG Televizyon Ses Var Görüntü Yok
 • LG Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor
 • Televizyon Kumandası Çalışmıyor
 • Televizyon Ekranında Çizgiler Çıkıyor

LG Servisi İzmir

LG Klima Servisi

LG Servisi dahilinde bulunan en önemli cihazlardan biri klimalardır. LG marka klimalar milyonlarca evi serinletmektedir. Havayı kullanarak çalışan ve sirkülasyon sağlayan cihazlardır. Bu sebepten ötürü tozlardan dolayı kolayca kirlenebilirler. Bakımları mutlaka düzenli yapılmalıdır. Ayrıca LG klimaların iç aksamları da arızalanabilmektedir. Klimalarda parçalara müdahale ederken oldukça dikkatli olunmalıdır. LG Servisi İzmir içerisinde donanımlı işçiliğiyle hem bakım hem parça değişimlerini ustaca gerçekleştirmektedir.

LG Klima Servisi iç ve dış üniteler olarak ayrılmaktadır. Her iki bölümde de yapılan işlemlerin titizliği önem arz eder. Bakımın hijyenik geçmesi için teknolojik ekipmanlara da ihtiyaç duyulur. Parça değişimi gerektiren durumlarda LG Servisi İzmir profesyonel ustalarla çalışmaktadır. İç ünite kartı ve Dış ünite kartı gibi aksamlar sıklıkla arıza gösterebilir. Üst segment yedek parça temini bu aşamada gereklidir. Firmamız LG marka cihazlarda kolayca parça sağlayabilmektedir. Üstelik garantili parça değişimiyle parçası değişen LG marka klimalar garanti kapsamında tutulur. Güvenilir LG Servis için; 0232 475 01 01

LG Klima Teknik Arızaları;

 • LG Klima Gaz Kaçırıyor
 • LG Klima Bakımı
 • Klima Soğuk Üflemiyor
 • Klima Kumandası Çalışmıyor
 • Klima İç Ünite Kartı Arızası

LG Servisi

LG Fırın Servisi

LG Servisi fırın mutfak cihazları gibi popüler ürünlere tamir hizmeti vermektedir. Her evin mutfağında yerini bulmuş fırın cihazları kullanıldıkça arıza gösterir. Özellikle bakım işlemi aksatılmış bir LG fırın cihazı sorun çıkarabilir. Problem yaşamamak için bakımlar düzenli yapılmalıdır. Ancak bazı durumlarda iç aksamlarda meydana gelen teknik arızalar oluşur. Böyle bir durumla karşılaşıldığında parça değişimi şarttır. LG Servisi İzmir bölesinde her yedek parçayı uğraşsız temin edebilir.

LG Servisi fırın konusunda oldukça titiz ilerler. Bu yüzden yapılan işlemleri analiz eder. Teknik servis işlemlerine göre fırınlar sıklıkla fırın lambası, elektronik kart, ızgaralar, termostat, fan, rezistans iç aksamlarından arızalanır. Servisimiz saydıklarımız dahil LG cihazın bütün yedek parçalarını hemen temin eder. Beyaz eşya tamircisi ustalarımız montajı başarıyla gerçekleştirir. Servise verdiğiniz cihazınız işlemler bitince garanti belgesiyle sizlere teslim edilir. Hızlı ve güvenilir teknik servis için arayın. 0232 475 01 01

LG Fırın Teknik Arızaları;

 • LG Fırın Isıtmıyor
 • LG Fırın Sigorta Attırıyor
 • Fırın Lambası Çalışmıyor
 • Fırın Kendi Kendine Kapanıyor
 • Fırın Pişirmiyor

LG Servisi İzmir

LG Çamaşır Makinesi Servisi

LG Çamaşır Makineleri müşterilerimizin çoğunlukla tercihleri arasındandır. Herhangi bir evde çamaşır makinesinin olmadığını düşünmek mümkün değildir. LG Servisi bu düzeyde önem verdiğiniz makinelerinizin onarım işlemlerini sağlar. Temiz yıkamayan makinelere çözüm üretir. Bakımın nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir. Bakım harici arızalarda bazen iç parçalar sorun çıkarır. LG çamaşır makinesi servisi parça değişimleriyle de ilgilenmektedir.

LG Teknik Servis değişmesi gereken parçaları siparişle hemen getirtir. Yaptığımız gözlemlere göre LG makineler genelde tahliye hortumu, ana kart, dijital ekran, kazan, pompa motoru gibi alanlarda bozulma görür. Fakat endişelenmeye gerek yok. Çamaşır makinelerinin tüm parçalarında hızlı yedek parça değişimi sağlanmaktadır. LG Servisi cihazlara taktığı yedek parçaların tamamına 1 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve servis sağlamak için numaramızdan ulaşın. 0232 475 01 01

LG Çamaşır Makinesi Genel Arızaları;

 • LG Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor
 • LG Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor
 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Çamaşır Makinesi Pompa Motoru Arızası
 • Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Almıyor

LG Servisi

LG Bulaşık Makinesi

LG Bulaşık Makinesi Servisi sizler için daima burada. Bulaşık Makineleri her evde bulunan güncel teknolojik cihazlardır. Ve bu cihazlar sıklıkla arıza potansiyeli oluşturabilir. LG Servisi İzmir bölgesinde sizler için tüm LG cihazlarınızla ilgilenir. Bulaşık Makinesi bakımı da eksik edilmemelidir. Bu konuda bilgi almak için Bulaşık Makinesi Servisi içeriğimizi okuyabilirsiniz. Arızalar çoğu zaman da bozulan parçalardan oluşmaktadır.

Meydana gelen arızalarda parça değişimi hizmetimiz devreye girer. LG Bulaşık Makineleri pompa motoru, elektronik kart, yıkama grubu, rezistans, elektronik kart, deterjan kutusu ve benzeri alanlardan arıza çıkarır. LG Teknik Servis cihazın tüm iç aksamlarına yedek parça sipariş eder. Beyaz eşya tamircileri iç aksamları profesyonelce montajlar. LG Servisi avantajları dahilinde parça değişimine uğrayan cihazlar 1 Yıl garanti kapsamında tutulmaktadır. Kaliteli Servis için mutlaka ulaşın. 0232 475 01 01

LG Bulaşık Makinesi Teknik Arızaları;

 • LG Bulaşık Makinesi Çalışırken Duruyor
 • LG Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor
 • Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Bulaşık Makinesi Çalışırken Duruyor
 • Bulaşık Makinesi Köpüklü Yıkıyor

LG Servisi İzmir

LG Buzdolabı Servisi

Buzdolapları gıdalarımızın saklanması için çok önemlidir. Ayrıca sıklıkla teknik arıza gösterebilmektedir. LG Buzdolabı Servisi sizlere bu konuda destek sağlamaktadır. LG Teknik Servis arıza tespitiyle sorunları çözmektedir. Tespit edilen arıza çoğu zaman iç aksamlardan kaynaklanıyor olabilir. LG Servisi İzmir tam da bu noktada yardımınıza koşar. Uzman çalışma arkadaşlarıyla hızlıca LG marka cihazlara tamir verilir.

LG Servisi parçalardan kaynaklanan sorunlarda geniş servis alanı ile hemen yedek parça temin eder. LG Buzdolabında özellikle elektronik kart, motor, ana kart, rezistans, termostat ve dijital ekranlar değişim ister. Donanımlı teknik ekiplerimiz müşterilerimiz için parçaları getirir ve takım işlemlerini gerçekleştirir. Yapılan servis işlemlerinde güvenilir hizmet esas alınır. Bunun doğrultusunda LG beyaz eşyalarda garantili parça değişimi verilir. Güvenilir bir teknik servis arıyorsanız mutlaka ulaşın. 0232 475 01 01

LG Buzdolabı Teknik Arızaları;

 • Buzdolabı Soğutmuyor
 • Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Ariston Buzdolabı Buzlanıyor
 • Ariston Buzdolabı Çok Isınıyor
 • Ariston Buzdolabı Çalışmıyor
 • Buzdolabı Çok Sesli Çalışıyor
 • Buzdolabı Derin Dondurucu Çalışmıyor
 • Buzdolabı Kapağı Kapanmıyor

LG Servisi İzmir Fiyatları 2022

LG Servisi İzmir fiyatlandırmaları cihaz türü ve modele göre belirlenir. Arızanın tam olarak ne sebepten kaynaklandığı öğrenilir. Arından sorun çıkaran parçanın ücretlerine göre fiyat verilir. LG Beyaz eşya cihazlarınızın ortaya çıkardığı problemleri göz ardı etmeyin. Çünkü bulunduğumuz dönemde yeni bir cihaz almak oldukça zordur. Dönemin ekonomik şartları buna imkan sağlamamaktadır. Dikkate almadığınız her arıza cihazın ömrünü kısaltır. LG Servisi hizmetimiz sizler için bütün teknik problemlere ilgi gösterir. Sunduğu işçiliğin kalitesine oranla fiyat belirler. Uygun fiyatlı servis anlayışını sürdürmektedir. Ücret konusunda net bir fikir için öncelikle bizimle iletişime geçin. Arıza çözümlendikten sonra onarım için en makul fiyatlandırmalar sunulur. Kaliteli teknik ekiplerden tamir hizmeti almak ve LG Servisi‘nden yararlanmak için iletişime geçin.

Uygun Fiyatlı SERVİS İÇİN ARAYIN!

0232 475 01 01

LG Servisi Sık Sorulan Sorular

LG Servis Ücreti Ne Kadar ?

LG Servis Ücreti servis uygulanacak beyaz eşya cihazına ve gösterdiği arızaya göre değişkenlik gösterir. Arızayı tespit etmek için teknik arıza tespiti gereklidir. Her hangi bir işlem uygulanmadığı takdirde müşterilerden sadece teknik arıza tespiti yani servis ücreti talep edilir.

İzmir LG Servisi Nerede ?

LG Servisi İzmir içerisinde Karabağlar, Buca, Bornova, Menemen, Bayraklı, Konak, Çiğli ve diğer tüm ilçelerde hizmet sağlamaktadır.

LG Servisi Hangi Günler Açık ?

LG Servisi haftanın 6 günü 24 saat hizmete açıktır. Numaralardan çağrı merkeziyle iletişime geçip servis sağlayabilirsiniz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz ?
 • Evinizde Tamir Hizmeti: Donanımlı Teknik ekiplerimiz adresinizdeki cihaza teknik arıza tespiti onarımı yaptıktan sonra en kısa süreyle evinizde tamir hizmeti sağlar.
 • Garantili Parça Değişimi: Tespit edilen arızalı parçalar LG Servisi İzmir kapsamında tamire veyahut değişime uğradıktan sonra 6 ay – 1 yıl garanti kapsamında tutulur.
 • Uygun Fiyatlı Servis: Firmamız uygun fiyatlı servis hizmetiyle dönemim ekonomik şartlarını göz altında bulundurarak bütçenize uygun bir LG Servisi hizmeti sağlar.
 • Donanımlı Teknik Ekip: Yıllardır bu sektöre emek veren ve tecrübe sahibi donanımlı teknik ekiplerimiz sayesinde her türlü arızada beyaz eşya servisi sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!