LG Servisi İzmir

LG Servisi İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

LG Servisi İzmir ekibi, LG marka beyaz eşya, televizyon ve klima cihazlarının tamamı için teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Arızalı ürünleriniz için, LG Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 üzerinden arayarak, servis çağırabilirsiniz! Elektronik ev ürünleri ve iklimlendirme cihazları, zaman içerisinde çeşitli nedenlerle arızalanabilir. Bu gibi durumlarda ürünlerinizin onarılması ve uzun ömürlü olması için profesyonel bir teknik destek gerekir. Servisimiz, LG marka tüm cihazlar için profesyonel tamir, onarım, parça değişimi, bakım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. İzmir’in tüm ilçelerinde sağlanan hizmetimiz, müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu doğrultuda, bizleri tercih eden müşterilerimize avantajlar ve fırsatlar sağlamaktayız. LG marka ürünlerinizin arıza durumlarında hızlı, etkili ve güvenilir bir servis hizmeti almak için, bizlere ulaşın!

 • LG Servis Ücreti: 100-250 TL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Cihaz Teslim Süreci: 1-5 İş Günü
 • İşçilik Garantisi: 1 YIL
 • Hizmet Saatleri: 7/24

LG Servisi İzmir bölgesinde aktif olarak güvenilir servis hizmetleri sunmaktadır. LG beyaz eşya ve televizyon cihazlarının bütününde tamir sağlanır. Verilen servisler müşteri memnuniyetini esas alır. LG marka cihazların tamamında teknik arıza onarımı sağlanır. Sorunu meydana getiren arıza kodları yazılımsal sistemle çözümlenir. Teknik sıkıntı çıkaran parçalar yerine yedek parça temini imkanlar dahilindedir. Tecrübe ve kaliteli işçilik anlayışının getirdiği güvenilirlikle destek sağlanır. LG ve diğer tüm markalarda beyaz eşya servisi İzmir’in bütün alanlarında yardımınıza koşar.


Neden LG Servisi İzmir Ekibini Tercih Etmeliyim ?

İzmir LG Servisi teknik servis hizmetlerini yıllardır vermekteyiz. Netice olarak elbette ki daha profesyonel hizmetler sağlamak için belirli bir iş ahlakımız vardır. Özellikle dönemim ekonomik şartlarını takipteyiz. Buna bağlı olarak LG Servisi İzmir ili içerisinde uygun fiyat kapasitesini benimser. Olabildiğince düşük masraflı teklifler sunulur. Teknolojik donanım bilgisine sahip teknik ekiplerimiz her bölgede etkilidir. Beyaz eşyalarınızın marka ve model düzeyini iyi bilen ve arızaları kodlamada usta teknisyenlerimiz mevcuttur. Uygulanan bakım ve tamirlerde temiz ve hijyenik etmenlere dikkat edilir. Bunun beraberinde donanımlı cihazlar ve bakım makineleri kullanılır. Kısacası ardımızda güler yüzlü insanlar bırakmak ve servis hizmetimizi en üst düzeye taşımaya çalışmaktayız.

LG Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın ve Klima gibi ürünlerin iç aksamları genellikle zaman içerisinde arızalanır. Parça değişimleri bu aksamların yerine yeni yedek parçaların getirilmesidir. Arızalanan bölümlerin yenilenmesi cihaz performansı için fazlasıyla önemlidir. LG Beyaz eşyaların tekrar performansının yükseltilmesi için mutlaka işlem uygulanmalıdır. LG Servisi İzmir ekibi, parça değişimlerini sağladığı gibi her işlemi garanti kapsamında yürütmektedir. Garantili hizmet avantajları kapsamında yeni takılan parçalar 1 Yıla Kadar Garanti kapsamında tutulur. Üstelik LG marka cihazı hayata döndürecek bu parçalar en hızlı sürede temin edilir.

LG Servisi İzmir Bölge Hizmeti
LG Servisi İzmir Bölge Hizmeti

LG Müşteri Hizmetleri Desteği

LG Servisi İzmir, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sağladığı 7/24 destek ile her zaman yanınızda! LG Müşteri Hizmetleri ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü problem ve sorunlarını anlayışla dinler, en hızlı ve etkili çözümleri sunar. Amacımız, sizlere kesintisiz bir iletişim deneyimi sunmak ve servis hizmetine dair merak ettiğiniz her konuda size bilgi sağlamaktır.

İletişim yollarımız aracılığıyla, uzman ekiplerimizle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Telefon, sosyal medya ya da web sitesi üzerinden bize ulaşabilir, sorularınızı yöneltebilir ve yardım alabilirsiniz. Tüm iletişim kanallarımızda size özel ve kibar bir dil kullanarak sizi dinler ve çözüm odaklı adımlarla hareket ederiz. Ayrıca, servis kaydı oluşturmak da oldukça basit. Arızalı ya da bakım ihtiyacı duyduğunuz ürününüz için bizi arayarak ya da web sitemizdeki kısa yollardan ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Eğitimli teknisyenlerimiz en kısa sürede size ulaşarak sorununuzu çözerler.

İzmir LG Servisi olarak, sizin için en iyi deneyimi sağlamak için çaba gösteriyoruz. Sizlerden gelen geri bildirimlerle kendimizi sürekli geliştiriyor, her adımda yanınızda olmaya özen gösteriyoruz. LG ürünlerine dair güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman yanınızdayız. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ekibimizle, LG ürünlerinizin ömrünü uzatmak ve sorunsuz kullanım sağlamak için buradayız. Aşağıda yer alan adımları takip ederek, servis randevusu alabilir ve aynı gün içinde teknik destek alabilirsiniz!

LG Servis Randevu Nasıl Alınır ?

 1. LG Servisi Telefon Numarası olarak kullandığımız (0232) 326 30 51‘i arayın ve müşteri hizmetlerine ulaşın.
 2. Çağrı merkezinde yer alan arkadaşlarımıza; problemli cihazı, yaşanan teknik sorunu, ürünün garanti durumunu ve servis talebinizi iletin.
 3. Kaydınızın oluşturulması için Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi detaylıca bizlerle paylaşın.
 4. Telefon görüşmenizin sonucunda, LG Servis Randevu işleminiz tamamlanmış olacaktır.
 5. Bölgenize en yakın LG servis ekibi, sizlere geri dönüş sağlayarak aynı gün içerisinde adrese ulaşacaktır.
İzmir LG Servisi
İzmir LG Servisi

İzmir LG Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

LG Servisi İzmir hizmeti, LG beyaz eşya cihazlarına yönelik bir servis hizmetidir. Tüm LG televizyon ve beyaz eşya cihazlarına bakım ve onarım ihtiyaçlarını gidermektedir. Buna yönelik çalışmalarımızı uzun yıllardır devam ettirmekteyiz. Elbette ki çalışma ve gözlemlerimizin sonucu olarak bazı prensipler edindik. Beyaz eşya servisi konusunda LG marka makinelerde avantajlı hizmetler vermekteyiz. LG marka beyaz eşyalar oldukça fazla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin evlerinde bu kadar çok yer alan cihazların servis işlemleri mutlaka detaylı ve kontrollü yapılmalıdır. LG Teknik Servis sizlere bu konuda özel avantaj ve fırsatlar sağlar. LG marka beyaz eşya satın olmanın oldukça zor olduğu dönemlerdeyiz. Bu sebepten dolayı teknik arızalarla ilgilenmeli ve uygun fiyatlı servis tercih etmeliyiz. Servisimiz sizlere ne gibi fırsatlar sunar;

Uygun Fiyatlı LG Servisi;

LG Servisi İzmir bölge hizmeti dahilinde tüm ev adreslerine ve her model cihazda uygun fiyat tarifeleri bulunan teknik servis sunar. Ev adresinize ulaşan ekiplerimiz müşterilerimize teknolojik çağın ekonomik boyutuna uygun fiyatlandırmalar vermektedir. Yeterli teknolojik bilgiye ulaşmış ve uzman ustalardan işçilik almanın zor olduğu günlerde şirketimiz donanımlı tamircilerle çalışmaktadır. LG cihazlarının bir hayli yüksek meblağlara elde edildiği bu dönemde ürünlerinizin genel teknik arızalardan oluşturabileceği yüksek ücretlerden feragat etmek için firmamızın servis hizmetinden faydalanın.

Evinizde Tamir Hizmeti

Firmamızın uzun yıllar LG beyaz eşya servisi hizmetlerinin içinde bulunmuş ve hoşgörülü deneyimli teknisyenleri adresinize hizmet verir. Servis başladıktan sonra teknik arıza tespiti yapılmaktadır. İzmir LG Servisi kapsamında cihaz üzerinde parçaya yönelik ve yazılımsal teknik arızalar giderilir. Çalışma arkadaşlarımız tarafından evinizde tamir işlemleri yapılmaktadır. Üstün teknoloji barındıran ve hijyenik alanlarda önemli basitlikler sağlayan akıllı cihazlar sayesinde bakım servisleri ve arızalı parça tamiri gerçekleştirilir.

Donanımlı Teknik Ekip;

LG beyaz eşya makinelerinin işleme alınan tüm genel arıza onarım, bakım ve tamir uygulamalarının oldukça donanımlı ve detaylı olmaları şarttır. LG beyaz eşya cihazlarında kullanıma bağlı olarak oluşan teknik arıza sorunları, Donanımlı Teknik Ekiplerimiz aracılığıyla giderilmektedir. LG Servisi İzmir ekibi, yıllarını bu sektörde eğitim görmüş, teknolojik donanıma hakim, hoşgörülü ve teknik bilgili teknisyen ekiplerimiz tarafından oluşmaktadır. Çalışma işleyişi bozulan ürünlerin sıkıntısız ve en kısa sürede çözülmesi, arıza kodlarının aktarılması ve yedek parça değişiminin yapılması ekip arkadaşlarımız vasıtasıyla yüksek işçilik ve güven memnuniyeti esas alınarak uygulanır.

LG Garantili Parça Değişimi;

LG elektronik cihazlarda baş gösteren donanımsal bozulmaların çözüme kavuşması için yedek parça temin edilmesi gerekebilir. Şirketimiz her marka modeline göre bütün problemli iç parçaların getirtilmesini ve montajını sağlar. Donanımlı ve işine önem gösteren atölyelerden temin edilen parçaların takılması sağlanır ve testlerden geçer. LG Servisi İzmir garantili parça değişimi fırsatı sayesinde değiştirilmiş parçalara 1 Yıl Garanti uygulanır. Teknik arızanın tekrar sizlere problem çıkarması olasılığında uzman ekiplerimiz yoğun ilgi sağlar.

LG Teknik Servis İzmir
LG Teknik Servis İzmir

LG Beyaz Eşya Servisi Hizmeti

İzmir LG Servisi, beyaz eşya servisi konusunda müşterilerine eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Her cihaz için özel ve ayrıcalıklı hizmetler sunarak, her müşterinin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi kendine misyon edinmiştir. Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipleri sayesinde, LG’nin tüm model beyaz eşyaları üzerinde derinlemesine bilgi sahibi olan firma, her türlü sorunu kısa sürede tespit ederek çözüm getirir. LG buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınları gibi ürünler için geniş bir yelpazede hizmetler sunar. Bakım, onarım, yedek parça temini gibi konularda kesintisiz destek sağlar. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı sayesinde, her işlemi güvenilir ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirir. Servisimiz, beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz, sorunları keyifle çözdüğünüz, güler yüzlü ve anlayışlı bir ekiple hizmet verir.


LG Televizyon Servisi

Televizyon cihaz tercihinde LG öncü bir marka haline gelmiştir. Hali hazırda TV’ler insanlar için vazgeçilmez bir noktadadır. Çoğu evde bulunan LG marka cihazlar olası teknik arızalar gösterebilir. Bu tarz durumlarda LG Servisi İzmir içerisindeki bütün bölgelerde hizmet vermektedir. LG televizyonlar cihazın yapısı gereği oldukça dikkatli tamir edilmelidir. Verimli bir kullanım için arızalar dikkatle incelenmelidir. Kullanıma bağlı olarak sık sık arıza gösterebilmektedir. Bazı genel arızalar ürünün parça değişimine gitmesine yol açar.

İzmir LG Servisi gerekli parça değişimlerinde maksimum destek sağlamaktadır. Gerek parçaların onarım işlemleri gerekse yedek parça temin etme konusunda yardımcı olmaktadır. Plazma, LCD, OLED, ve QLED televizyon türlerinin tamamı Televizyon Servisi kapsamındadır. Bu tür televizyonlarda genellikle Panel, Ekran, Monitör Lambası, LCD Ekran, reflektör, kumanda ve anakart gibi bölmelerdir. Harici diğer tüm aksamlarda da değişim kolayca sağlanır. Geniş servis ağı sayesinde yedek parça hızlıca temin edilir. LG televizyonlarda değişen parçalı cihazlar LG Servisi adı altında garanti kapsamında tutulmaktadır. Eğer güvenilir bir servis arıyorsanız mutlaka arayın. 0232 326 30 51

LG Televizyon Teknik Arızaları;

 • LG Televizyondan Ses Gelmiyor
 • LG Televizyon Ses Var Görüntü Yok
 • LG Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor
 • Televizyon Kumandası Çalışmıyor
 • Televizyon Ekranında Çizgiler Çıkıyor

LG Klima Servisi

LG Servisi dahilinde bulunan en önemli cihazlardan biri klimalardır. LG marka klimalar milyonlarca evi serinletmektedir. Havayı kullanarak çalışan ve sirkülasyon sağlayan cihazlardır. Bu sebepten ötürü tozlardan dolayı kolayca kirlenebilirler. Bakımları mutlaka düzenli yapılmalıdır. Ayrıca LG klimaların iç aksamları da arızalanabilmektedir. Klimalarda parçalara müdahale ederken oldukça dikkatli olunmalıdır. LG Servisi İzmir içerisinde donanımlı işçiliğiyle hem bakım hem parça değişimlerini ustaca gerçekleştirmektedir.

LG Klima Servisi iç ve dış üniteler olarak ayrılmaktadır. Her iki bölümde de yapılan işlemlerin titizliği önem arz eder. Bakımın hijyenik geçmesi için teknolojik ekipmanlara da ihtiyaç duyulur. Parça değişimi gerektiren durumlarda LG Servisi İzmir profesyonel ustalarla çalışmaktadır. İç ünite kartı ve Dış ünite kartı gibi aksamlar sıklıkla arıza gösterebilir. Üst segment yedek parça temini bu aşamada gereklidir. Firmamız LG marka cihazlarda kolayca parça sağlayabilmektedir. Üstelik garantili parça değişimiyle parçası değişen LG marka klimalar garanti kapsamında tutulur. Güvenilir LG Servis için; 0232 326 30 51

LG Klima Teknik Arızaları;

 • LG Klima Gaz Kaçırıyor
 • LG Klima Bakımı
 • Klima Soğuk Üflemiyor
 • Klima Kumandası Çalışmıyor
 • Klima İç Ünite Kartı Arızası

LG Fırın Servisi

LG Servisi fırın mutfak cihazları gibi popüler ürünlere tamir hizmeti vermektedir. Her evin mutfağında yerini bulmuş fırın cihazları kullanıldıkça arıza gösterir. Özellikle bakım işlemi aksatılmış bir LG fırın cihazı sorun çıkarabilir. Problem yaşamamak için bakımlar düzenli yapılmalıdır. Ancak bazı durumlarda iç aksamlarda meydana gelen teknik arızalar oluşur. Böyle bir durumla karşılaşıldığında parça değişimi şarttır. LG Servisi İzmir bölesinde her yedek parçayı uğraşsız temin edebilir.

LG Servisi fırın konusunda oldukça titiz ilerler. Bu yüzden yapılan işlemleri analiz eder. Teknik servis işlemlerine göre fırınlar sıklıkla fırın lambası, elektronik kart, ızgaralar, termostat, fan, rezistans iç aksamlarından arızalanır. Servisimiz saydıklarımız dahil LG cihazın bütün yedek parçalarını hemen temin eder. Beyaz eşya tamircisi ustalarımız montajı başarıyla gerçekleştirir. Servise verdiğiniz cihazınız işlemler bitince garanti belgesiyle sizlere teslim edilir. Hızlı ve güvenilir teknik servis için arayın. 0232 326 30 51

LG Fırın Teknik Arızaları;

 • LG Fırın Isıtmıyor
 • LG Fırın Sigorta Attırıyor
 • Fırın Lambası Çalışmıyor
 • Fırın Kendi Kendine Kapanıyor
 • Fırın Pişirmiyor

LG Çamaşır Makinesi Servisi

LG Çamaşır Makineleri müşterilerimizin çoğunlukla tercihleri arasındandır. Herhangi bir evde çamaşır makinesinin olmadığını düşünmek mümkün değildir. LG Servisi bu düzeyde önem verdiğiniz makinelerinizin onarım işlemlerini sağlar. Temiz yıkamayan makinelere çözüm üretir. Bakımın nasıl yapılacağı hakkında bilgi verir. Bakım harici arızalarda bazen iç parçalar sorun çıkarır. LG Çamaşır Makinesi Servisi parça değişimleriyle de ilgilenmektedir.

LG Teknik Servis değişmesi gereken parçaları siparişle hemen getirtir. Yaptığımız gözlemlere göre LG makineler genelde tahliye hortumu, ana kart, dijital ekran, kazan, pompa motoru gibi alanlarda bozulma görür. Fakat endişelenmeye gerek yok. Çamaşır makinelerinin tüm parçalarında hızlı yedek parça değişimi sağlanmaktadır. LG Servisi cihazlara taktığı yedek parçaların tamamına 1 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve servis sağlamak için numaramızdan ulaşın. 0232 326 30 51

LG Çamaşır Makinesi Genel Arızaları;

 • LG Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor
 • LG Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor
 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Çamaşır Makinesi Pompa Motoru Arızası
 • Çamaşır Makinesi Yumuşatıcı Almıyor

LG Bulaşık Makinesi

LG Bulaşık Makinesi Servisi sizler için daima burada. Bulaşık Makineleri her evde bulunan güncel teknolojik cihazlardır. Ve bu cihazlar sıklıkla arıza potansiyeli oluşturabilir. LG Servisi İzmir bölgesinde sizler için tüm LG cihazlarınızla ilgilenir. Bulaşık Makinesi bakımı da eksik edilmemelidir. Bu konuda bilgi almak için Bulaşık Makinesi Servisi içeriğimizi okuyabilirsiniz. Arızalar çoğu zaman da bozulan parçalardan oluşmaktadır.

Meydana gelen arızalarda parça değişimi hizmetimiz devreye girer. LG Bulaşık Makineleri pompa motoru, elektronik kart, yıkama grubu, rezistans, elektronik kart, deterjan kutusu ve benzeri alanlardan arıza çıkarır. LG Teknik Servis cihazın tüm iç aksamlarına yedek parça sipariş eder. Beyaz eşya tamircileri iç aksamları profesyonelce montajlar. LG Servisi avantajları dahilinde parça değişimine uğrayan cihazlar 1 Yıl garanti kapsamında tutulmaktadır. Kaliteli Servis için mutlaka ulaşın. 0232 326 30 51

LG Bulaşık Makinesi Teknik Arızaları;

 • LG Bulaşık Makinesi Çalışırken Duruyor
 • LG Bulaşık Makinesi Su Akıtıyor
 • Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Bulaşık Makinesi Çalışırken Duruyor
 • Bulaşık Makinesi Köpüklü Yıkıyor

LG Buzdolabı Servisi

Buzdolapları gıdalarımızın saklanması için çok önemlidir. Ayrıca sıklıkla teknik arıza gösterebilmektedir. LG Buzdolabı Servisi sizlere bu konuda destek sağlamaktadır. LG Teknik Servis arıza tespitiyle sorunları çözmektedir. Tespit edilen arıza çoğu zaman iç aksamlardan kaynaklanıyor olabilir. LG Servisi İzmir tam da bu noktada yardımınıza koşar. Uzman çalışma arkadaşlarıyla hızlıca LG marka cihazlara tamir verilir.

LG Servisi parçalardan kaynaklanan sorunlarda geniş servis alanı ile hemen yedek parça temin eder. LG Buzdolabında özellikle elektronik kart, motor, ana kart, rezistans, termostat ve dijital ekranlar değişim ister. Donanımlı teknik ekiplerimiz müşterilerimiz için parçaları getirir ve takım işlemlerini gerçekleştirir. Yapılan servis işlemlerinde güvenilir hizmet esas alınır. Bunun doğrultusunda LG beyaz eşyalarda garantili parça değişimi verilir. Güvenilir bir teknik servis arıyorsanız mutlaka ulaşın. 0232 326 30 51

LG Buzdolabı Teknik Arızaları;

 • Buzdolabı Soğutmuyor
 • Buzdolabı Su Akıtıyor
 • Ariston Buzdolabı Buzlanıyor
 • Ariston Buzdolabı Çok Isınıyor
 • Ariston Buzdolabı Çalışmıyor
 • Buzdolabı Çok Sesli Çalışıyor
 • Buzdolabı Derin Dondurucu Çalışmıyor
 • Buzdolabı Kapağı Kapanmıyor

LG Yetkili Servis Kalitesinde Teknik Destek

LG Servisi İzmir ekibi, LG Yetkili Servis kalitesinde desteğiyle müşterilerine sağladığı benzersiz hizmetlerle öne çıkmaktadır. Uzman teknisyenlerinin bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde, LG ürünleri konusunda en kaliteli ve güvenilir tamir ve bakım hizmetlerini sunmaktadır. Aynı zamanda, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir. Servisimiz, sorunları anında çözme yeteneğine sahip hızlı ve etkili bir ekip tarafından desteklenmektedir.

Müşteriler, cihazlarını uzun süre beklemek zorunda kalmadan tamir edilmiş ve sorunsuz bir şekilde geri alarak, zaman ve enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, orijinal yedek parçaların kullanımı, cihazların uzun ömürlü olmasını ve performansının en yüksek seviyede kalmasını garanti eder. İzmir LG Servisi’nin güvenilirliği ve müşteri odaklı yaklaşımı, LG kullanıcılarının ihtiyaçlarını anlayarak, onlara en mükemmel hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle, servisimiz, müşteri sadakati ve memnuniyetini kazanarak, güçlü ve uzun süreli bir ilişki kurmaktadır.


LG Servis Ücreti 2024

LG Servis Ücreti genellikle 200 ila 400 TL arasında değişmektedir. Bu ücret, cihazınızdaki arızanın tespiti, onarım süreci ve teknisyenin harcadığı emek ve zamanı karşılamak için alınmaktadır. Servis ücretinin belirlenmesinde çeşitli faktörler etkili olabilir, bunlar arasında cihazın tipi ve modeli, arızanın karmaşıklığı, yedek parça gereksinimleri ve servis masrafları bulunmaktadır. Ayrıca, servis ücreti firmanın sağladığı hizmetin kalitesini ve teknik destek sağlama sürecindeki profesyonelliğini de yansıtmaktadır. Bu ücret, İzmir LG Servisi deneyimli teknisyenlerin sorunları etkili bir şekilde tespit etmesini ve çözmesini sağlar, böylece müşterilerin cihazlarının daha uzun ömürlü olmasına ve daha düşük maliyetlerle onarılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, servis ücreti, müşterilere kaliteli hizmet ve cihazlarının güvenilir bir şekilde onarılmasını sağlayarak makul ve adil bir bedel olarak değerlendirilebilir.


LG Servisi Sık Sorulan Sorular

LG Servis Ücreti Ne Kadar ?

LG Servis Ücreti güncel olarak 200-400 TL aralığında talep edilmektedir. Bu ücret, arıza tespiti için alınmaktadır.

LG Servisi Kaça Kadar Açık ?

LG Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi olarak 7/24 açıktır. Servis ekiplerimiz ise, saat 21:00‘a kadar hizmet vermektedir.

İzmir LG Servisi Hangi Günler Açık ?

LG Servisi Ekipleri, Pazartesi-Cumartesi günleri arası hizmet vermektedir.

LG Servisi Ne Zaman Gelir ?

LG Servisi İzmir ekipleri, servis kaydı oluşturduktan sonra 24 Saat içerisinde adrese ulaşacaktır.