Whirlpool Servisi

Whirlpool Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Whirlpool Servisi teknik desteği sayesinde, Beyaz eşyalarınızın teknik sorunlarıyla baş etmek zorunda değilsiniz. Servis ekibi olarak, İzmir genelinde her bölgede hizmet vererek, bu sorunlara çözüm buluyoruz. Tamir, bakım ve onarım konularında eğitimli teknik ekibimiz, Whirlpool markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve diğer beyaz eşyalarınızdaki sorunları güvenilir bir şekilde gideriyor. Müşteri memnuniyetini önemsiyor ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için çabalıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlı, garantili ve profesyonel hizmetler sunuyoruz. Whirlpool Servisi Telefon Numarası üzerinden (0232) 326 30 51 ile bize ulaşarak, hızlı bir şekilde teknik sorunlarınızı bize bildirebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Teknik ekibimiz, arızaları gün içinde tespit eder ve en uygun çözümü sunar. Cihazlarınızda teknik problemler gözlemliyor veya bakım yaptırmak istiyorsanız, anında destek için bizlere ulaşın!

Whirlpool markası, yenilikçi ev ürünleri sektöründe öncü markalardan biri olarak uzun yıllardır tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Beyaz eşya, mutfak gereçleri ve klima gibi teknolojik ürünler, günlük yaşantımızda büyük bir öneme sahiptir. Ancak bu cihazlar zamanla arızalanabilir veya düzenli bakıma ihtiyaç duyabilirler. Böyle zamanlarda alınacak teknik hizmetin mutlaka yeterli ve donanımlı olması gerekir. İşte tam bu noktada, Whirlpool Servisi İzmir olarak tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz. Deneyimli teknik ekibimiz, Whirlpool marka cihazlarınızda oluşan tüm arızaları hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüyor. Ayrıca düzenli bakım ve onarım işlemleri ile cihazlarınızın ömrünü uzatıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.


Servis Süreci; 1-3 İş Günü

Whirlpool Servis Ücreti; 100-200 TL

Garanti; 1 Yıl Garanti


Whirlpool Müşteri Hizmetleri ile Anında Destek
Whirlpool Müşteri Hizmetleri ile Anında Destek

Whirlpool Müşteri Hizmetleri 7/24 Destek

Whirlpool Servisi, tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazırdır. Müşteriler, Whirlpool Müşteri Hizmetleri çağrı merkezi ile 7/24 iletişime geçerek teknik destek alabilir ve servis randevusu oluşturabilirler. Bununla beraber hizmet hakkında bilgi edinebilir, problemlerini çözüme ulaştırabilir ve servis talebinde bulunabilirler. Teknik ekipler, en yakın lokasyondan müşterilerin adresine gelerek sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturur. Servisimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Müşterilerimiz, günün her saati servis numarasını arayarak veya web sayfamızda bulunan tıkla servis al butonlarını kullanarak hızlı ve güvenilir bir şekilde teknik destek alabilirler.

Son yıllarda Whirlpool cihazların teknik hizmetleri de artış göstermektedir. Ancak, ne yazık ki bazı teknik servisler yeterli desteği sağlayamayarak kullanıcıları mağdur edebilmektedir. Bu nedenle, kullanıcıların sorunlarını en hızlı ve etkili şekilde çözmek için güvenilir bir servis arayışı içinde olmaları gerekmektedir. İnternet üzerinde birçok servis numarası bulunsa da, yetersiz ve bilinçsiz hizmetlerle karşılaşma riski de vardır. İzmir Whirlpool Servisi olarak, teknik ekiplerimizle müşterilerimize yüksek kalitede, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede çözmek için gerekli donanıma ve bilgiye sahip olan ekiplerimiz, en iyi hizmeti sunabilmek için her zaman hazırdır. Hizmetlerimize daha kolay ulaşmanızı ve yeterli bir destek almanızı sağlamak için iletişim bilgilerini ve nasıl kayıt oluşturacağınızı paylaşacağız.

Whirlpool Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

  • Whirlpool Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 326 30 51‘i arayarak çağrı merkezi ile iletişime geçin.
  • Destek birimine, Hizmet almak istediğiniz cihazı, teknik problemi ve ürünün garanti bilgisini söyleyin.
  • Ardından kayıt için gerekli olan Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerini bizlerle paylaşın.
  • Görüşmenizin sonlanmasıyla beraber adınıza bir servis kaydı oluşturulacak ve en yakın lokasyonda bulunan teknik ekibe iletilecektir.
Whirlpool Servisi İzmir Teknik Hizmeti
Whirlpool Servisi İzmir Teknik Hizmeti

Whirlpool Servisi İzmir Teknik Hizmet

İzmir Whirlpool Servisi olarak, uzun yıllara dayanan deneyimimizle İzmir genelinde kullanıcılara hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin tüm beyaz eşya ve akıllı ev ürünleri sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Whirlpool markası, yüksek kalitesi ve güvenilirliği ile kullanıcılar arasında tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. İzmir’de de Whirlpool marka cihazların kullanımı hızla artmaktadır ve biz de bu artan talebe hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek için çalışmaktayız. Alanında uzman teknik ekibimiz ve donanımlı atölyelerimizle her türlü arıza ve soruna çözüm bulmak için hazırız. Elektronik cihazlara yaklaşımımızda önceliğimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda, hızlı ve kaliteli hizmetimizle kullanıcıların yaşamını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Whirlpool marka cihazlarınızda yaşadığınız sorunlara çözüm bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihaz Hizmetlerine Göz Atın; Bulaşık Makinesi Servisi

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, evlerimizde kullandığımız beyaz eşyaların arızalanması ne yazık ki kaçınılmaz hale gelmiştir. Bunun en temel sebebi zamanla işlevleri ve özellikleri gelişen cihazların daha karmaşık iç yapılara sahip olmalarıdır. Whirlpool markası, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve diğer birçok cihazıyla günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Bu cihazların düzgün çalışması, günlük hayatımızın sorunsuz geçmesi için oldukça önemlidir. Ancak her zaman doğru çalışmayabilirler. Bu gibi durumlarda, alınacak servis hizmeti ve teknik desteğin mutlaka donanımlı olması gerekir. Bizler Whirlpool Servisi olarak, deneyimli teknik ekibimizle cihazlarınızın tamiratı ve bakımı için size en iyi hizmeti sunuyoruz. Her türlü sorununuzu hızlı ve etkili bir şekilde çözerek, cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Whirlpool Yetkili Servis Hizmet Fırsatları
Whirlpool Yetkili Servis Hizmet Fırsatları

Whirlpool Yetkili Servis Seviyesinde Teknik Destek

Whirlpool Yetkili Servis düzeyinde bir hizmet kapsamında, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Teknik hizmetlerimizde kaliteli ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Uzman kadromuz, son teknolojik yenilikleri takip ederek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Sunduğumuz hizmetler arasında, cihazların montajı, bakımı ve onarımı gibi çeşitli konular yer alıyor. Ayrıca, özel avantajlar sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri sunarak, her an yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. Ayrıca, müşterilerimize düzenli olarak bilgilendirici içerikler hazırlıyor ve cihazlarının daha verimli kullanımı için ipuçları sunuyoruz. Ekip olarak, müşterilerimizin güvenini kazanmak için çaba sarf ediyor ve kaliteli hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz. Sunduğumuz özel hizmet ve avantajlara göz atalım.

Donanımı ve Tecrübeli Ekip; Teknik problemlerinin tamamını sorunsuz ve profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırmak için uzman, eğitimle ve usta teknisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

Hızlı Destek; Her bölgede yer alan teknik ekiplerimiz ve tamir atölyelerimiz ile gereken zamanlarda hızlı servis sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlar; Dönemin ekonomik şartlarına ve cebe uygun fiyat tarifeleri sunarak müşterilerimize rahat bir süreç yaşatıyoruz.

Garantili Whirlpool Servisi; Parça montajı ve onarım yaptığımız ürünlere en az 1 Yıl Garanti sunarak desteğimizi tekrar arızalarda sürdürüyoruz.

Whirlpool Servisi Telefon Numarası
Whirlpool Servisi Telefon Numarası

Whirlpool Servisi Telefon Numarası ile İletişim

Whirlpool Servisi Telefon Numarası üzerinden (0232) 326 30 51‘i tuşlayıp arama gerçekleştirerek bizlere en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Bununla beraber internet sitemizde bulunan tıkla servis al butonlarını kullanarak da hızlıca irtibata geçebilirsiniz. Bu iletişim yolları üzerinden müşteri hizmetlerine erişebilir, destek alabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Müşterilerimiz ile çok daha rahat iletişime geçmek ve hızlı destek sağlamak için irtibat kanallarımızı günden güne geliştiriyoruz. Eğer sizlerde teknik desteğe ihtiyaç duyuyorsanız hemen arayın, aynı gün hizmet alın!


Whirlpool Servisi Sık Sorulan Sorular

Whirlpool Servis Ücreti Ne Kadar ?

Whirlpool Servis Ücreti son fiyatlandırmalarla beraber 100-200 TL aralığındadır. Bu ücret, arıza tespit için talep edilir.

Whirlpool Servisi Kaça Kadar Açık ?

Whirlpool Müşteri Hizmetleri çağrı merkeziyle 7/24 destek veriyor. Teknik ekiplerimiz ise, saat 21:00‘a kadar hizmet sağlıyor.