Ariston Servisi İzmir

Çeşme Ariston Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Çeşme Ariston Servisi ilimizin ilgili ilçesinde profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ariston marka cihazlarında bulunan arızalarla ilgilenmektedir. Evlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarda arızalar gözlemliyor olabilirsiniz. Bu durumda 0232 326 30 51 olarak Çeşme Ariston Servisi Telefon Numarası‘nı tuşlayarak kayıt oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden kayıt oluşturulduktan sonra aynı gün içerisinde servis yönlendirilmektedir. Elbette ki belirli bir Ariston Servis Ücreti bulunmaktadır.

Ariston Servisi olarak öncelikle firmamızın temel amacı ürünlerinizdeki arızaları en hızlı şekilde gidermektir. Beyaz eşya kullanıcılarının sorunlarına özel olarak ilgi göstermekteyiz. Çünkü bu cihazların insanların günlük hayatının merkezinde olduğunu farkındayız. Kullanıcıların ürünlere bu denli değer vermesinin sebebi bu eşyaların temel ihtiyaçları gidermesidir. Bu sebepten dolayı beyaz eşya kullanımı, son yıllarda artış göstermektedir. Kullanımın artmış olması daha fazla arızayı ve problemi beraberinde getirmektedir. Ariston Servisi Çeşme’de aktif olarak bu problemlere çözüm üretmektedir.

Çeşme Ariston Servis Hizmetleri

Çeşme Ariston Servisi olarak her daim müşteriyi bilinçlendirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda hem teknik servisin önemli noktaları; hem de hizmetimizin özelliklerinden bahsedeceğiz. İlk olarak gündelik kullanımda ürünlerinizde bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Ardından doğal olarak bir Ariston Servisi tarafından yardım almak isteyebilirsiniz. Ancak servis talebinde bulunurken, çağırdığınız servisin yeterliliğinden emin olmalısınız. Zira yetersiz ve donanımsız bir servis hizmeti cihazlarınızı daha kötü bir duruma getirebilir. Ayrıca yeni ve farklı arızalar da ortaya çıkarabilir. Bu nedenle cihazlara uygulanan ilk adım her daim oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra yüksek mali bedellerle sahip olduğunuz beyaz eşyalar tamamen bozulabilir. İşte bu sebeplerden oldukça kaliteli ve profesyonel bir servis tarafından hizmet almalısınız.

Ariston Çeşme Servisi ekibi olarak her daim işinde usta teknisyenlerle çalışmaktayız. Çünkü bizden hizmet alan herhangi bir müşterinin mağdur olmasını istemeyiz. Donanımlı teknik ekipler ilk andan son ana kadar tüm işlemlerle detaylı olarak ilgilenmektedir. Teknik arıza tespiti işlemi ile başlayan onarım süreci, parça değişimi ve diğer işlemlere kadar hatasız sürdürülmektedir. Özellikle arızanın tespiti konusu çok önemlidir. İlk adım olarak uygulanan tespitin yanlış yapılması birden fazla hataya sebep olabilmektedir. Çeşme Ariston Servisi beyaz eşya ustaları yeterli tecrübe ve donanımlarıyla oldukça profesyonel hareket etmektedir.

Çeşme Ariston Servisi
Çeşme Ariston Servisi

Ariston Servisi Çeşme’de Nasıl Hizmet Veriyor ?

Ariston marka herhangi bir beyaz eşyada olası bir arızayla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Ariston Çeşme Servisi ekibi olarak birinci önerimiz teknik servisten faydalanmanızdır. Fakat bu durumda kullanıcıların aklında bir soru işareti oluşuyor. Servis işlemlerinin ne olacağı, cihaz sahibinin nelerle karşılaşacağı merak konusu oluyor. Bizler de şeffaf servis anlayışımız ile siz müşterilerimizi bilgilendirmek istedik.

Ariston Müşteri Hizmetleri

Çeşme Ariston Servisi tarafından bir servis sağlamak için yapmanız gereken ilk işlem Ariston Müşteri Hizmetleri yani 0232 326 30 51 üzerinden arıza kaydı oluşturmaktır. Numarayı aradıktan sonra çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Ad-Soyad, Telefon Numarası ve Adres gibi bilgileri paylaştıktan sonra servis kaydınız oluşturulacaktır. Ardından tek yapmanız gereken çok kısa bir süre hızlı teknik servis ekiplerimizin adrese gelmesini beklemek. Peki teknisyenler geldikten sonra ne yapılacak ?

Ariston Teknik Arıza Tespiti

Ariston Servisi Çeşme ve diğer tüm bölgelerde teknik servisin ilk işlemi teknik arıza tespiti işlemidir. Bu işlemin odak noktası problemli cihazın bu arızayı neden kaynaklı olarak verdiğidir. Detaylı ve dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Teknisyenlerimiz belirli teknik ekipman ve teknolojik aletler kullanarak bu adımı tamamlarlar. Böylece hata riski fazlasıyla düşük bir işlem gerçekleşmiş olur. Teknik arızanın tespiti sona erdiğinde ürünün tam olarak neye ihtiyacı olduğuna karar verilir.

Ariston Tamir & Yedek Parça ve Bakım İşlemleri

Ariston Servisi‘nde bu kısım belki de en dikkatli ve detaylı ilerlemesi gereken bölümdür. Çeşme Ariston Servisi tarafından genel arıza keşfedildikten ve teşhis konulduktan sonra iki ihtimal vardır. Bunların ilki bakım eksikliğinden kaynaklanan arızadır. Bu durumda bakım ihtiyacı bulunan beyaz eşyalar bakım servisine uğrar. Bu servis kapsamında amaç ürünü eski performansına ulaştırmaktır. Özellikle Bulaşık Makinesi Bakımı ve diğer bir Petek Bakımı sıklıkla görülen işlemlerdir. Yapılan bakımın fazlasıyla temiz gerçekleştirilmesi önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyeti için hijyen kuralları çerçevesinde yapılmaktadır. Üstün teknoloji bakım aletleri kullanılarak yüksek hijyen sağlanır. Cihazlarınızın her noktası ve her köşesi detaylı olarak temizlenir ve yüksek performans ile teslim edilir.

Ariston ürünlerde ikinci ihtimal ise parçalardan dolayı oluşan arızadır. Bu işlem çoğunlukla evinizde tamir işlemi gerçekleşmediğinde uygulanır. Eğer problem iç kısımdan kaynaklanıyorsa ve orada tamir edilemeyecek durumdaysa yedek parça uygun görülür. Teknik problemi oluşturan parçanın değiştirilmesi gerekir. Ariston marka eşyalarda parçalar için birden fazla opsiyonumuz bulunur. Ariston Çeşme Servisi ekibi olarak verdiğimiz hizmetin sahip olduğu geniş servis ağıyla kolaylıkla parçalar elde edilir. Elimizde bulunan parçaların ürünlerinizde kullanılması için atölye ortamında incelenmesi gerekmektedir. Çeşme içinden alınan makineleriniz profesyonel atölye ortamına götürülür. Orada bulunan onarım ustaları montaj işlemlerini gerçekleştirir. Son olarak performans testlerinden geçen ürün ilk günkü haliyle sizlere teslim edilir. Onarılan cihaz için 1 YIL GARANTİ verilmektedir.

Ariston Servisi Çeşme
Ariston Servisi Çeşme

Ariston Çeşme Servisi Hangi Cihazlar Tamir Ediliyor ?

Ariston Çeşme Servisi detaylı bir beyaz eşya servisidir. Dolayısıyla beyaz eşya ürünlerinin tamamıyla ilgilenmektedir. Servis talebi oluşturacak müşterilerimizin merak ettiği konulardan biri ellerindeki ürünün servis kapsamında olup olmadığıdır. Merakınızı gidermek için hizmet verdiğimiz ürünler konusunda bilgilendirmek istedik.

Çeşme Ariston Beyaz Eşya Cihazları

  • Ariston Buzdolabı Servisi
  • Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ariston Fırın Servisi
  • Ariston Klima Servisi
  • Ariston Kombi Servisi
  • Ariston Beyaz Eşya Bakım & Temizlik Hizmetleri

Başka bir Ariston Bölge Servisi hakkında detaylı bilgi edinmek için; Buca Ariston Servisi ziyaret edin.


Çeşme Ariston Servis Ücreti Ne Kadar ?

Ariston Servis Ücreti 300 TL olarak belirlenmiştir. Teknik arıza tespiti için belirlenen ücretin ödenmesi gerekmektedir. Harici işlemler için arıza durumuna göre fiyat verilmektedir. Çeşme bölgesinde uygulanan servis işlemi ücretleri güncel ekonomiye göre oldukça uygun fiyatlıdır. Günümüzde yeni bir Ariston beyaz eşya satın almak oldukça yüksek fiyatlardadır. Bu nedenle evinizde hazır bulunan makinelere özen göstermelisiniz. Teknik arıza ve problemler ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bu problemin temelinde çoğunlukla bakım yaptırmamak yatar. Ariston Servisi Çeşme’ de müşterilerimiz için bu problemlerin önüne geçmektedir. Ev eşyalarınızda görülen bozuklukları asla göz ardı etmeyin. Teknik servis hizmet ücretleri yeni cihaz satın almanın yanında çok daha uygun kalmaktadır.

Ariston Servisi Çeşme’de Sık Sorulan Sorular

Ariston Çeşme Servis Ücreti Ne Kadar ?

Ariston Servisi tarafından sunulan teknik arıza tespiti işlemi için 300 TL Servis Ücreti bulunmaktadır. Aynı gün servis almak için arayabilirsiniz.

Çeşme Ariston Servisi Kaça Kadar Açık ?

Çeşme içerisinden teknik servis çağırmak için 7/24 açık olan Çeşme Ariston Servis Numarası (0232) 326 30 51 tuşlayarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.