Beko Servis İzmir

Buca Beko Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Buca Beko Servisi olarak Buca bölgesinde bulunan beyaz eşya sahiplerine Beko Servisi hizmeti verilmekteyiz. Beko beyaz eşya ürünlerinin tümünde doğrudan tamir ve onarım yapıyoruz. Hali hazırda çamaşır makinesi, kombi gibi hayatımızı kolaylaştıran cihazlar bulunmaktadır. Vazgeçilmez elektronik aletlerdir. Beko markasının çok tercih edilen bir firma olması bu kullanıma olumlu etki etmektedir. Beyaz eşya olmayan bir eve denk gelmek neredeyse imkansızdır. Bu ürünlerin yerini tutabilecek ve aynı işlevi sağlayabilecek bir cihaz daha yoktur. Özellikle kış ve yaz mevsimlerini klima ve kombi olmadan geçirdiğinizi hayal edin. Bu elbette ki fazlasıyla zorluklar yaratacaktır. Bu nedenle bu cihazların arıza göstermesi oldukça zor durumlardır. Böyle anlarda profesyonel ekibimizle beraber biz hizmet veriyor, teknik problemleri en kısa sürede gideriyoruz. Hizmetimizin detaylarını inceleyin, bizlerden servis talep edin!

 • Buca Beko Servisi Telefon Numarası: (0232) 326 30 51
 • Beko Servis Ücreti: 200-250 TL
 • Beko Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Servis Garantisi: 1 Yıl Garanti
 • Tamir Süreci: 1-5 İş Günü

Beko beyaz eşya ürünlerine ve cihazlarına oldukça dikkat etmek gerekir. Çünkü kimse bu kolaylıkları sunan aletlerin arızalanmasını istemez. Buca Beko Servisi olarak evlerinizdeki ürünlerinizin sağlığı için çabalamaktayız. Teknik servis olarak detaylı işlemleri teknik ekiplerle yürütmekteyiz. Her elektronik cihaz gibi bu ev makinelerinin de teknik problemlerinin baş göstermesi doğaldır. Bu yüzden korkmanıza gerek yok. Önemli olan kısım, teknik müdahale aşamasıdır. Doğru işlemler takip edildiği koşulda onarım sorunsuz sağlanır. Fakat yanlış tespitlere ve müdahalelere uğrayan ürün eskisinden daha kötü bir hal alır. Bu nedenle olası arızalarda profesyonel bir hizmet almak gerekir. Beko Servis Buca ekibimiz, donanımlı teknisyenleri ile hizmet vererek problemleri en kısa sürede gidermektedir. Her biri profesyonel teknisyen olan çalışma arkadaşlarımız cihazlarınızla detaylı ilgilenir.


Beko Müşteri Hizmetleri Buca 7/24

Buca Beko Servisi olarak, müşterilerimizin arıza durumlarında bizlere en kısa sürede ulaşabilmesi adına 7 gün 24 saat kesintisiz destek veriyoruz. Beko Müşteri Hizmetleri ekibimiz, sizinle her an bağlantı kurmaya hazır bir şekilde bekliyor. Siz müşterilerimizin karşılaştığı herhangi bir sorun veya ihtiyaç anında yanınızda olmak, en kısa sürede çözüm sunmak amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Bizimle iletişim kurmak oldukça kolay; telefon, sosyal medya veya web sitesi üzerinden bize ulaşabilir, her türlü sorununuz için destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hizmetimiz hakkında bilgi almak, teknik servis çağırmak ve sorunlarınızın hızlı ve etkili bir şekilde çözülebilmesi için öncelikle bir servis kaydı oluşturmanız gerekiyor. Bu süreç oldukça basit; adınız, iletişim bilgileriniz ve cihazınızla ilgili temel bilgileri bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Oluşturduğunuz servis kaydı, uzman teknik ekibimizin sorununuzu daha yakından inceleyebilmesi ve hızlı bir müdahalede bulunabilmesi için temel bir adımdır.

Biz Buca Beko Servisi olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ve her anlamda profesyonel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Sizlere daha iyi bir deneyim yaşatabilmek için buradayız. Bu bağlamda iletişim yollarımızı da günden güne geliştiriyoruz. Bununla beraber, doğru iletişim yolları hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı karşılamak, sorunlarınıza çözüm bulmak ve Beko ürünlerinizle ilgili her konuda sizlere yardımcı olmak için buradayız. Şimdi gelin, servis kaydı nasıl oluşturulur öğrenelim!

Beko Servis Randevusu Nasıl Alınır ?

 1. Buca Beko Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51‘ı arayarak müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin.
 2. Çalışma arkadaşlarımız ile; cihazda görülen arızayı, ürünün garanti durumunu ve servis talebinizi bizlerle paylaşın.
 3. Kaydınızın oluşturulması için Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi çağrı merkezine iletin.
 4. Görüşmenizin tamamlanması ile adınıza bir servis randevusu oluşturulacak ve en kısa sürede ekiplerimiz sizlere geri dönüş sağlayacaktır.
Buca Beko Servisi
Buca Beko Servisi

Buca Beko Servisi Nasıl Hizmet Veriyor ?

Buca Beko Servisi olarak, uzun yıllardır beyaz eşya cihazlarının tamiri ve bakımı üzerine hizmet veriyoruz. Bu bağlamda, elektronik cihazların nasıl onarılacağı hakkında bilgi sahibiyiz. Beyaz Eşya ve Klima & Kombi gibi cihazların sağlıklı bir şekilde onarılması için, uygulanan işlemler bir hayli önemlidir. Herhangi bir ev aletinde oluşan arıza detaylıca incelenmeli, uygulanacak işlemler buna göre belirlenmelidir. Çünkü cihazın ve arızanın türüne göre yapılacak adımlar değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle yaşanan teknik problem detaylıca incelenmeli, uygun servis işlemleri yapılmalıdır. Bununla beraber, gerekli ekipman desteği ve atölye ortamı da önem taşımaktadır. Sonuç olarak, herhangi bir elektronik cihazınızın tamiri için profesyonel ve donanımlı bir ekipten destek almalısınız.

Berke Teknik olarak bizler, servis hizmetimiz dahilinde uygulanan her işleme dikkat ediyoruz. Arızalı cihazlarınızı öncelikle detaylıca arıza tespitinden geçiriyor, ardından uygulanacak işlemleri belirliyoruz. Bizlere emanet ettiğiniz makinelerinize dikkatli davranıyor, hijyenik çalışıyoruz. Geniş servis ağımız ve donanımlı ekibimiz ile, her bölgede yer alan atölyelerimiz ile hizmet veriyoruz. Gerekli yedek parçaları en kısa sürede temin ediyor, servis sürecini sizler için daha hızlı hale getiriyoruz. Alanında uzman ekiplerimizle çalışıyor, bu sayede her model cihazın tüm arızalarını gideriyoruz.

Ayrıca, şeffaf servis anlayışımız dahilinde hizmetimize dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. Müşterilerimiz doğal olarak, servis işlemlerinde neler yapıldığını ve hizmetin ilerleyişini merak ediyor. Bizler de buna karşın nasıl hizmet verdiğimizi ve ne gibi işlemler uyguladığımızı sizlerle paylaşıyoruz. Bununla beraber, hizmet sırasında da sizleri bilgilendirerek ilerliyoruz. Gelin, Buca Beko Servisi‘nin nasıl hizmet verdiğini inceleyelim.

 • Öncelikle evinizde tamir avantajımız uğraşsız bir servis yöntemidir. Problemli cihazın direkt olarak adresinizde tamir edilmesi söz konusudur. Beko beyaz eşya ürünlerinin bakım veyahut onarım durumları arızaya göre evinizde anında hızlı bir şekilde tamir edilebilmektedir. Bu sayede pratik ve kaliteli hizmet ile arızalı makineleriniz eskisinden daha işlevli hale çok kısa sürelerde gelebilir.
 • Uygulanan işlemlerin tamamını donanımlı beyaz eşya tamircisi ekiplerimiz yürütmektedir. Beko Buca Servisi işinde usta teknikerlerle çalışmaktadır. Teknik arıza tespit edilmesi konusunda profesyonel ve kesin ilerlenmektedir. Cihazın kategori ve modeline göre üst düzey teknolojik alet ve tecrübeye sahiptirler. Bu sayede eşyanızda görülen tüm teknik sıkıntılara çözüm üretilir.
 • Uygun fiyatlı tamir fırsatımız tercih sebebimiz olarak bulunmaktadır. Güncel ekonomik şartları takip halindeyiz. Beko beyaz eşya ürünlerinize uygulanan her onarım ve bakım işlemi makul fiyatlandırmalarla yapılmaktadır. Firmamız sağladığı hizmetin kalitesine göre uygun bir ücretlendirme sunmaktadır.
 • Garantili parça değişimi de en faydalı avantajlardandır. Genel Beko arızalarının çoğunda problem iç kısmın bozulmasından kaynaklanır. Bu da demek oluyor ki arızayı oluşturan parçanın değişmesi gerekmektedir. Bu durumda şirketimizin geniş servis ağı kapasitesi ihtiyaç duyulan parçanın anında getirilmesini sağlar. Teknik atölyelerde hızlı değişim ve onarım sağlanır. Sonuç olarak parça değişimine uğrayan her cihaz 1 Yıl Garanti ile sizlere teslim edilmektedir.
Beko Servisi Buca
Beko Servisi Buca

Buca Beko Beyaz Eşya Servisi

Buca Beko Servisi olarak, sunduğumuz Beyaz Eşya Servisi hizmetimiz, her bir cihaz için özel ve uzmanca sunulan hizmetleri içermektedir. Elektronik cihazların tamirinde doğru işlemleri gerçekleştirmek, her bir cihazın benzersiz çalışma yapısını anlamak ve buna uygun onarım türlerini uygulamak, önceliğimizdir. Çünkü farklı yapıda bulunan elektronik cihazların tamiri için, uygun işlemler gerçekleştirilmelidir. Her bir cihazın görülen teknik probleme göre incelenmeli ve cihaza yönelik servis uygulanmalıdır. Bu nedenle bizler, her türden cihaz için, o konuda uzman teknisyenlerimizle çalışıyoruz. Beyaz Eşya, Klima & Kombi ve TV cihazları için özel tamir hizmetlerimiz, her ürün modeli için bilgi sahibi profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Farklı marka ve modellere özgü teknik gerekliliklere hakim olan ekibimiz, her bir cihaz için en etkili ve kaliteli tamir işlemlerini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Beko Servisi Buca olarak, elektronik cihazlarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için en iyi çözümleri sunmaya devam ediyoruz. Cihaz sahipleri, herhangi bir arıza ile karşılaştıklarında; kullandıkları cihazın servis kapsamında olup olmadığını merak ediyor. Bununla beraber, görülen arızanın çözümünün olup olmadığı da merak konusu oluyor. Buna bağlı olarak, hizmet sunduğumuz cihazlardan bazılarını detaylı olarak anlattık ve sık görülen arızaları sizlerle paylaştık.

Buca Beko Çamaşır Makinesi Servisi;

Beko Buca Servisi çamaşır makinelerinde profesyonel tamir hizmeti sağlar. Temiz kıyafetler kullanmak konusunda bizlere destekçi olan makinelerdir. Çamaşır makinelerinizin verimli ve işlevsel çalışması için mutlaka kullanım talimatlarına uymaya çalışın. Cihaza düzenli olarak bakım uygulamayı ihmal etmeyin. Bakımsız makinelerin parçalarında olası arızalar görülebilir. Bu arızalar elektronik kart, pompa motoru, kazan, tahliye hortumu, dijital ekran gibi bölümlerden oluşabilir. Anında teknik servis hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Beko Çamaşır Makinesi Arızaları Nelerdir;

 • Beko Çamaşır Makinesi Kart Arızası
 • Beko Çamaşır Makinesi Pompa Arızası
 • Beko Çamaşır Makinesi Su Motoru Arızası
 • Beko Çamaşır Makinesi Açılmıyor Arızası
 • Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor
 • Çamaşır Makinesi Hareket Ediyor
 • Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor

Buca Beko Televizyon Servisi;

Televizyonlar sayesinde gündemi ve hayat akışını takip edebiliyoruz. Elektronik olarak haber sektöründe vazgeçilmez bir kaynaktır. Buca Beko Servisi görüntü aktarımı alanı ev aletlerinden televizyonlara tamir sağlamaktadır. Beko televizyonlar dikkatsiz kullanıldığında çabucak arıza gösterebilir. Bunun önüne geçmek ve arıza ihtimalini minimuma indirmek için mutlaka dikkatli ve hassas kullanın. Televizyon Tamiri Nasıl Yapılır ? diye soruyorsanız tıklayarak içeriğimizi okuyun. Teknik probleme bağlı olarak televizyon cihazlarına yedek parça takılması gerekmektedir. Genellikle arızalar Ana Kart, Ledler, Panel, LCD Ekran, Monitör Lambası gibi bölümlerde gözlemlenmektedir. Garantili yedek parça tamiri ve değişimi yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın. Beko Televizyon Arızaları Nelerdir;

 • Beko Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor
 • Beko Televizyon Ses Gelmiyor
 • Beko Televizyon İç Ekran Arızası
 • Beko Televizyon Ses Var Görüntü Yok
 • Televizyon Kumandası Çalışmıyor
 • Televizyon Ekranında Çizgiler Çıkıyor
 • Televizyon Ekran Değişimi
 • Televizyon Panel Değişimi

Buca Beko Servisi anlattığımız gibi arızaların bütününe servis sağlamaktadır. Sadece bunla kalmayıp diğer beyaz eşyalarda tamir hizmetlerimiz mevcuttur. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Klima, Kombi, Televizyon ve Fırın ürünlerinin tümünde arıza onarım ve bakım ihtiyacı sunulmaktadır. Diğer Servislerimize Göz Atın;

| Klima Tamircisi |

| Fırın Tamircisi |

| Kombi Servisi |


Beko Beyaz Eşyalarınız Neden Arızalanıyor ?

Buca Beko Servisi olarak yıllardır evlere servis sağlamaktayız. Ekiplerimiz yönlendirdiğimiz adreslerde bazı değerlendirmeler yaptık. Bu analizleri sizlere aktarmak istedik. Öncelikle kullanıcılar cihazlarının neden arıza gösterdiğini merak etmektedir. Tekniker arkadaşlarımızın da yorumlarına göre Beko beyaz eşyalar çoğunlukla bakım eksikliğinden arızalanır. Özellikle Beko Klima, Beko Kombi ve Beko Fırın cihazları bakımsızlıktan problem yaratır. Herhangi bir beyaz eşya ev aletinin periyodik bakımının yapılmaması iç aksamların pislik dolmasına sebep açar. Çalışma döngüsü iç bölümlerin arızalanmasıyla bozulmaya başlar. Bunun beraberinde iç parçalarda arızalar meydana gelir. Cihazın parça değişimine uğraması şart olur. Beko beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmak ve arızalardan kaçınmak için mutlaka Beko Servis Buca ekipleri tarafından sunulan hijyenik ve detaylı temizlik sunan bakım hizmetlerinden faydalanın. Ürünlerinizi performanslı kullanın! 0232 326 30 51

Beko Müşteri Hizmetleri Buca
Beko Müşteri Hizmetleri Buca

Beko Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Buca Beko Servisi olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Beko Yetkili Servis standartlarında hizmet sağlayarak, hızlı, uygun fiyatlı ve güvenilir bir servis deneyimi sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız işlerinde uzman ve sürekli eğitim alarak sizlere en iyi çözümleri sunabilmek için çalışıyor. Ayrıca, fiyatlarımız müşteri dostu politikamızla uyumlu, böylece cebinizin dostu olmayı hedefliyoruz.

İletişimde güncel kalmak da önceliklerimizden biri. Sizlerle daha iyi iletişim kurabilmek adına iletişim kanallarımızı sürekli güncelliyoruz. Şeffaf bir hizmet anlayışı benimseyerek, yapılan işlemlerin detaylarını açıkça paylaşıyor ve sizinle her adımda bilgi alışverişi yapıyoruz. Bununla beraber, hizmetimiz dahilinde sizler için birçok farklı avantaj ve fırsat sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güven bizim için çok kıymetli. Bu nedenle, her zaman müşteri odaklı düşünerek hizmet veriyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimleri değerlendiriyor ve sürekli kendimizi geliştirmek için çaba gösteriyoruz. Beko Servisi Buca ekibi olarak, sadece cihazlarınızı tamir etmekle kalmıyor, aynı zamanda size güvenilir ve memnuniyet garantili bir deneyim sunuyoruz. Arızalanan elektronik cihazlarınız için bizlere ulaşarak, profesyonel ve avantajlı bir hizmet alabilirsiniz.

🚚

Hızlı Destek

🧑‍🔧

Uzman Ekip

🔐

1 Yıl Garanti

💵

Uygun Fiyatlandırma


Beko Servis Buca Sık Sorulan Sorular

Beko Buca Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Beko Servis Ücreti güncel olarak 200 TL’dir. Buca bölgesinde profesyonel arıza tespiti için ulaşabilirsiniz.

Beko Servisi Ne Zaman Gelir ?

Buca bölgesinde Beko Servisi ekiplerimiz kaydınız oluşturulduktan sonra 24 Saat içerisinde adrese ulaşmaktadır.

Buca Beko Servisi Telefon Numarası

Buca Beko Servisi dahili telefon numarası için 0232 326 30 51 tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkeziyle anında servis kaydı oluşturun ve hızlı servis sağlayın.

5