Beko Servis İzmir

Beko Servisi İzmir

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Beko servisi İzmir teknik ekibi tarafından servis çağırmak için Beko Servis Numarası olan (0232) 326 30 51‘i aramanız yeterli olacaktır. Beko marka cihazların tamir ve servis işlemlerinde güvenilir bir hizmet sağlar. Beyaz eşya servisleri hizmetinde marka model bilgisi ve teknolojik bilgisi yüksek ekiplerimiz destekte bulunur. Beko cihazlarınızda görülen bütün teknik arızaların onarım işlemleri Beko servisi tarafından yürütülür. Firmamız yıllardır içerisinde bulunduğu sektöre katkı sağlamaya çalışmaktadır. Tecrübe ve birikimlerimize dayanarak garantili servis hizmetini bütün İzmir’de sağlamaktayız!

 • Beko Servis Ücreti: 100-250 TL
 • Servis Ulaşım Süresi: 24 Saat
 • Cihaz Teslim Süreci: 1-5 İş Günü
 • İşçilik Garantisi: 1 YIL
 • Hizmet Saatleri: 7/24

Beko Teknik Servis olarak tamir hizmetlerinde detaylı ve donanımlı servis hizmeti için yıllardır uğraşmaktayız. Beko beyaz eşya ve diğer tüm markalarda servis hizmetlerimiz vardır. Dolayısıyla tecrübelerimizden güç alarak temel çalışma prensiplerimiz oluşmuştur.  Uygun fiyatlı Beko servisi anlayışı kapsamında makul fiyatlandırmalar mevcuttur. Donanımlı ve teknolojik marka bilgisine sahip çalışma arkadaşlarımız sizlere özel İlgi gösterir. Teknik arıza tespitleri ve hızlı servis uygulamaları bizi neden tercih etmeniz gerektiğini açıklamaktadır. Detaylı ve temiz işçilik kaydıyla hijyenik, güleryüzlü ve profesyonel servis desteği için ekiplerimiz hizmettedir.

Beko Müşteri Hizmetleri
Beko Müşteri Hizmetleri

Beko Müşteri Hizmetleri 7/24

Beko Müşteri Hizmetleri servis çağırmak ve sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir. Burada çağrı merkezi üzerinden iletişime geçerek servis randevusu oluşturabilirsiniz. Karşılaştığınız bir arıza anında veya daha önce çözülen fakat devam eden bir arıza hakkında da destek isteyebilirsiniz. Teknik destek almadan önce servis ücreti ve benzeri konularda ayrıca ekiplerin ne zaman geleceği konusunda bilgi sağlayabilirsiniz. İzmir Beko Servisi ekibini çağırmak için bir servis randevusu oluşturmanız gerekmektedir. Bunu da müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceksiniz.

Beko Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur ?

 • Beko Servis Numarası olan (0232) 326 30 51 ile çağrı merkezine bağlanın. Müşteri hizmetleri ile irtibat kurun.
 • Cihaz arızasını ve güncel durumu paylaşın.
 • Servis ücreti ve diğer konularda bilgi sağlayın.
 • Sizden istenen Ad-Soyad, Adres ve Telefon Numarası bilgilerini paylaşarak Beko Servis Kaydı oluşturun.
 • Görüşme sonlandığında servis talebiniz alınmış olacaktır.

Beko marka cihazlarınızda ki performansın kaybolmaması için bakım ve tamirlerin göz ardı edilmemesi konusunda hemfikiriz. Beyaz eşya cihazlarının bu denli pahalı olduğu dönemlerde bakımsızlık büyük teknik arızalara yol açar. Analizler sonucunda yedek parça ve parça değişim işlemleri dahi gerekebilir. Beko Servisi İzmir bu tarz problemler için her daim yanınızdadır. İşlemleri gerçekleştirecek çalışma arkadaşlarımız Beko marka cihazların yedek parça bilgisinde yeterli donanıma sahiptir. Beko Servisi kapsamında uygulanan hızlı servisi avantajlarıyla adım adım ilerleme kaydedilir. Sonuç olarak gerçekleştirilen tamir ve Yedek Parça temini işlemlerinin tamamı garantili hizmet dahilinde tutulur.


Beko Servisi İzmir içerisinde sunulan en kaliteli teknik servis hizmetidir. İlçe olarak baz alırsak Konak, Güzelyalı, Alsancak, Menemen, Buca, Bornova, Karabağlar servis olarak hızlı işçilik nitelendirebiliriz. Herhangi bir adreste Beyaz Eşya Servisi için endişelenmeyin. Beko marka tüm cihazlarda ekiplerimiz oturduğunuz adrese en hızlı şekilde ulaşım sağlar. Beko buzdolabı bozulması, Beko çamaşır makinesi bozulması gibi arızaları engelleyin. Numaramızdan bize ulaşabilirsiniz ve istediğiniz lokasyondan servis hizmeti alın. Garantili hizmet dahilinde bulunun.

Beyaz eşya tanımlaması olarak Beko marka bütün cihazlarda tamir mevcuttur.  Beko Teknik Servis ekipleri bütün cihazların detaylı çalışma döngülerine hakim yüksek bilgi sahibidir. Beraberinde bakım ve tamir işlemleri sürdürülmektedir. İşlemi alınan Beko televizyon servisi Beko Buzdolabı Servisi, Beko kombi servisi, Beko çamaşır makinesi servisi, Beko klima servisi, Beko bulaşık makinesi servisi, ve Beko fırın servisi makineleri hizmet dahilindedir. İsmi geçen cihazların en detaylı teknik arıza kodlama ve tespitleri tarafımızdan sunulur. Sizlerde sunduğumuz avantaj ve tekliflerden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Beko Servisi Hizmeti
Beko Servisi Hizmeti

Beko Servisi İzmir Hizmeti ve İşleyişi

Beko cihazlarının Beko servisi İzmir adı altında gördüğü servisi takip etmek tüm müşterilerimizin hakkıdır. Beko Servisi şeffaf işçiliğe ve hızlı servisi önem gösterir. Tamire verdiğiniz beyaz eşya makinelerinin sorunlarının çözümlenmesine ekstra ilgi gösteren donanımlı teknik ekiplerimiz işlemleri gerçekleştirir.  Bundan dolayı üst seviye bir teknik servis kapsamında uyguladığımız servis sürecini sizlere anlatmak istedik. Aldığınız hizmetten yüksek memnuniyetle ayrılacağınızı garanti ederiz.

 1. İlk Adım olarak web sitemizden ve numaralarımızdan, ayrıca kolaylıkla servis al butonundan bizlere ulaşın. Bize ulaştıktan sonra telefon başındaki çalışma arkadaşlarımız size Beko Teknik Servis kapasitesi ve fiyatlandırma hakkında bilgi sağlar. Kabul ederseniz servis kaydı da aktif olur. Açılan servis kaydından dolayı adres bilgisi ad soyad ve telefon numaranız alınmasının ardından tecrübeli teknik arkadaşlarımız Beko beyaz eşya makineleri için sizlerle iletişime geçer. Bize bildirdiğiniz İzmir içerisindeki her lokasyona ulaşım sağlayan teknik ekiplerimiz hoşgörülü karşılamaları ile Beko Servisi hizmetini başlatır. 
 2. Beko servisi İzmir ev aletlerinde kapsamlı ve teknolojik detaylara hakim olan çalışma arkadaşlarımız oluşan arızaların tespit edilmesi ve kodlanması ile harekete geçer. Cihaz için herhangi bir bakım işlemi gerekiyorsa Üstün teknoloji ekipmanlarla hijyenik bir ortamda çalışmalar sürdürülür. 
 3. Genel arıza keşfedilmesinin ardından beyaz eşyaların onarım süreci oluşmaya başlar. Adresinizde tamir edilme avantajıyla seri çalışma stilleri kapsamında problem çözümlenebilir. Eğer arıza parça değişimi gerektirecek düzeyde ise veyahut onarım ihtiyacı varsa tamir için uygulanan adımlar izlenir.
 4. Cihazın eski günlerine dönmesi için bazı durumlarda yedek parça temin edilmesi gerekebilir. Bu tarz durumlarda elbette ki beyaz eşya cihazınız profesyonel donanımlı atölyelerde Beko Beyaz Eşya Servisi hizmeti görmeye devam eder. Gereken yedek parçalar temin edilir ve ustalar tarafından montajı gerçekleşerek tüm arızalar giderilir.
 5. Uygulanan servisin kalite kontrolu için belirli test ve onaylardan geçer. Parça değişimi işleminin yapılmasının ardından en kısa sürede ekiplerimiz tarafından sizlere teslim edilir. Makinelerinizin değişen parça ve onarıma uğrayan bölümleri hakkında mutlaka garanti kapsamında tutulur. Son olarak bütün bu uğraşları size oldukça kolay hale getiren ekiplerimiz güler yüzle Beko Servisi İzmir hizmetini sonlandırır.
Beko Teknik Servis İzmir
Beko Teknik Servis İzmir

Beko Servisi İzmir Avantaj ve Fırsatları

Beko marka cihazlar ilerleyen ev aletleri teknolojisi ve beyaz eşya katılımlarıyla günümüzde oldukça fazla önem kazanmıştır. Bu derece önemli olan cihaz ve aletler de mutlaka teknik arızalar kullanım süresine bağlı olarak gözükebilir. Bu gibi durumlarda uygun fiyatlı ve kaliteli Beko servisi ayrıca makine için beyaz eşya servisi uygulanmalıdır. Fakat aranan özelliklere uygun ve makul fiyatlı teknik servis için çaba sarf etmeniz gerekebilir.  Beko popüler ve elektronik eşyalar arasında en çok kullanılan markalardan biri haline gelmiştir. Hayatımıza bu kadar entegre olan ve cihazlarının ömrünü uzatmak için detaylı teknik işlemler gerektiren bu cihazlar için firmamız profesyonelce davranmaktadır. İşte tam da bu yüzden aradığınız kolaylık ve avantajlarla karşılaşmak için mutlaka Beko servisi İzmir hizmetlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz. Peki söz ettiğimiz avantajlar nelerdir ?

Uygun Fiyatlı Beko Servisi;

Beko Servisi İzmir sizlere tüm lokasyonlarda ve tüm ev aletlerine makul fiyat ilkesini benimseyerek servis hizmeti sağlar. Adresinize ulaşan teknisyenlerimiz sizlere günümüzün ekonomik şartlarına uygun fiyat tarifeleri sunar. Yeterli teknolojik donanıma hakim ve tecrübeli ekiplerle çalışmanın zor olduğu bu aralarda firmamız en kaliteli teknik servis hizmetini en düzgün fiyat aralığıyla sunar. Beko Beyaz Eşya cihazlarının oldukça pahalı ücretlendirmelerle satın alınabildiği bu dönemde makinelerinizin gösterdiği teknik arızaların oluşturabileceği yüksek meblağlardan kaçınmak için firmamızın Beko Servisi‘nden faydalanın.


Evinizde Tamir Hizmeti;

Şirketimizin uzun yıllardır beyaz eşya teknik servislerinin içinde yetişmiş ve hoşgörülü donanımlı teknik ekipleri adresinize intikal eder. Hemen sonra teknik arıza tespiti adımı uygulanır. Beko Servisi İzmir içinde çözümlenen ve kodlamaya uğrayan teknik arızalar giderilir. Ekiplerimiz tarafından evinizde tamir uygulamasına icabet edilir. Üstün teknolojik bilgi sahibi ve temizlik alanlarında önemli kolaylıklar sağlayan inovatif cihazlar sayesinde bakım işlemleri ve arızalı parça tamiri gerçekleştirilir.


Donanımlı Teknik Ekip;

Beyaz eşya makinelerinde işleme alınan bütün genel arıza onarım, bakım ve tamir servislerinin olabildiğince donanımlı ve soğukkanlı gerçekleşmesi önerilmektedir. Beko beyaz eşya aletlerinizde yaş aldıkça oluşan teknik sıkıntılarını; yıllarını bu sektöre vermiş, teknolojik donanıma sahip, hoşgörülü ve bilgili servis ekiplerimiz Beko Servisi İzmir adı altında sunar. Çalışma döngüsü bozulmalarının uğraşsız ve en hızlı sürede çözümlenmesi, arıza kodlarının öğrenilmesi ve yedek parça montajının sağlanması ekip arkadaşlarımız tarafından yüksek işçilik ve güvenlik memnuniyeti temel alınarak sağlanır.


Beko Garantili Parça Değişimi;

Beko elektronik beyaz eşya aletlerinde ortaya çıkan teknik arızaların onarıma uğraması için yedek parça değişimi gerekebilir. Firmamız her marka modele uygun bütün problemli aksamların getirtilmesini ve onarımını sağlar. İşine hakim ve profesyonel atölyelerden elde edilen parçaların tamiri sağlanır ve teste uğrar. Beko Servisi garantili parça değişimi servisi katkılarıya takılan parçalara 1 Yıl Garanti takviye edilir. Teknik arızanın tekrar sizlere uğraması olasılığında uzman teknisyenlerimiz yüksek alaka gösterir.

Kolaylık Sağlayan bir Servisten Faydalanmak ve Beko Servisi almak için bizimle irtibat kurun;


Beko Servisi Beyaz Eşya Cihazları

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko servisi ayrıcalıklı bir beyaz eşya servisidir. Detaylı servis hizmeti ve ayrıntılı bilgi tekniklerini takip etmektedir. Beko çamaşır makineleri de bu detaylı hizmete dahildir. Ayrıca hayatımızın bu kadar içinde karışmış ve hijyen açısından bir hayli önemli elektronik cihazlardır. Bu sebeplerden dolayı evlerimizde bolca yer edinmiş beyaz eşya cihazların arızalanmasını istemeyiz.  Ancak bu durumlarda her ne kadar istemesekte makinelerin yaşlanmasından dolayı teknik problemler gözükür. İşte Tam da bu sırada bütün işlemleri sizin için ekstra kolaylaştıran Beko Teknik Servis İzmir ekibi desteğe hazırdır. Gerekli desteğin sağlanması için yapılan fiyatlandırmalar makul ücretlendirmelere tâbi tutulmuştur.  Bu yapılandırma dahilinde tamir ve yedek parça değişimi işlemleri garantili yollarla sunulur.

Beko cihazlarınızda tekrar bir arıza ile karşılaşmamanız için yoğun çaba sarf etmekteyiz.  Beko çamaşır makinesinin su tahliye pompası, su tahliye hortumu, anakart, rezistans, çamaşır makinesi kazanı, çamaşır makinesi kapağı, dijital ekran düzeyinde tüm aksamlarının takılması ve onarımı için uğraş sarf edilir. Beko beyaz eşya cihazlarınızla alakalı bu avantajlardan faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurun. 0232 326 30 51

Beko Çamaşır Makinesi Arızaları;

 • Beko Çamaşır Makinesi Su Almıyor
 • Beko Çamaşır Makinesi Durulamıyor
 • Çamaşır Makinesi Kapağı Kapanmıyor
 • Çamaşır Makinesi Açılmıyor
 • Çamaşır Makinesi Çalışırken Hareket Ediyor

Beko Buzdolabı Servisi

Beko Servisi mutfaklarınızın göz bebeği elektronik aletlerden beko buzdolapları hayatın bir çok noktasında etkilidir. Teknoloji çağının en önemli parçalarındandır. Gösterdiği etkinin azalmaması ve performans eksiği yaşamamak için bazı teknik arızalarının giderilmesi ihtiyacı vardır. Fakat teknik arıza tespiti ve ardından gelen buzdolabı servisi adımlarını yönetmek ustalık gerektirir. Bu noktada sizler için her daim geliştirdiğimiz Beko Servisi İzmir hizmeti devreye girer. Değiştirilen yedek parçalar ve onarım işlemlerinin arından cihaz garantiye alınır. Bu gibi avantajlardan dolayı beko beyaz eşyalarınızın ömrü uzar.

Beko makinelerinizin bozulmaması için vakit harcar ve efor sarf ederiz. Buzdolaplarının elektronik kart, rezistans, sensörler, termostat, motor ve kompresör gibi iç bölümlerinin tamamında parça değişimi sunulur. Değişim veyahut onarımdan geçen bütün aksamlar garanti kapsamına alınır. Eğer güvenli bir servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bizimle iletişime geçin. 0232 326 30 51

Beko Buzdolabı Teknik Arızaları;

 • Beko Buzdolabı Çalışmıyor
 • Beko Buzdolabı Ses Çıkarıyor
 • Buzdolabı Çok Isınıyor
 • Buzdolabı Düzgün Soğutmuyor
 • Buzdolabı Buzlanıyor

Beko Televizyon Servisi

İlerleyen teknoloji ve inavosyan çağının en büyük kitle iletişim aracı televizyonlardır. Beko Servisi olarak özenle servis sağladığımız ve değeri bilinen cihazlardır. Beko Televizyonları gibi bizi günlük yaşama ulaştıran beyaz eşyalar elbette ki arıza ortaya çıkarır. Performans ve verim kaybına neden olabilir. Bunun gibi durumlarda kaliteli teknik servis bulmalısınız. Ama verilen hizmetin kalite kontrolü açısından ne düzeyde olduğunu tahmin etmek epey zor. Bu yüzden donanımlı teknisyenlere ulaşmak gerekir. O sırada teknolojik düzeye hakim ve bilgili teknik ekiplerimiz sizin için hazırdır. Beko marka cihaz ve aletlerinizi alındığı ilk günlere döndürmek istemez misiniz ? O halde Beko Servisi İzmir hizmetlerine başvurun!

Beko televizyonların onarım ihtiyacına göre işlem adımları belirlenir. Onarım ve parça değişimi tamir servislerine dahildir. Değişime veya tamire uğrayan bütün aksamlar Garanti damgasıyla geri teslim edilir. OLED, QLED, LCD ve Plazma her türlü televizyonların Ana Kart, Ekran, Panel, Kumanda, Reflektör ve monitör lambası gibi önem arz eden aksamları hizmete dahildir. Dolayısıyla garanti güvenliği için bizi tercih etmelisiniz. Anında profesyonel ekip için arayın. 0232 326 30 51

Beko Televizyon Arızaları Nelerdir;

 • Beko Televizyon Kendi Kendine Kapanıyor
 • Beko Televizyondan Ses Gelmiyor
 • Televizyon Ekranı Kırılması
 • Televizyon Ekranında Renkler Çıkıyor
 • Televizyon Kumandası Bozuldu

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

İnsan sağlığı için zannedilenden daha önemli makinelerdir bulaşık makineleri. Bu yüzden önem göstermek mecbur hale gelmiştir. Gerek Beko markasının tercih edilme oranının yüksek olmasından gerekse işlevlerinden Beko Bulaşık Makineleri hemen hemen her evde bulunur. Beko Servisi böyle nedenlerin sonucu olarak olabildiğince tertipli bir servis sunar. Böylesine bir hizmetin gerekçeleri olarak yapılan her işlemde cihaza performans kazandırılır. Sizde beko bulaşık makinenizden şikayetçiyseniz bir telefon uzağınızdayız.

Her zaman önceliğimiz haline gelen güvenilir hizmet politikasıdır. Güvenilir adımlarla ilerlemek için yapılan onarım ve takılan parçalarda garanti unsuru devrededir. Beko Bulaşık Makinelerinin pompa motoru, rezistans, elektronik kart, yıkama grubu, deterjan kutusu gibi çalışma döngüsünü tamamlayan bütün aksamlar garanti kapsamındadır. Kalitesiz hizmetlerden sıkıldıysanız ve güvenli bir destek ihtiyacınız varsa Beko Teknik Servis hizmetlerinden faydalanın. 0232 326 30 51

Beko Bulaşık Makinesi Arızaları;

 • Beko Bulaşık Makinesi Sıcak Yıkamıyor
 • Beko Bulaşık Makinesi Kapanıyor
 • Bulaşık Makinesi Su Almıyor
 • Bulaşık Makinesi Kirli Yıkıyor
 • Bulaşık Makinesi Su Kaçırıyor
 • Bulaşık Makinesi Kapağı Kapanmıyor

Beko Klima Servisi

Beko Servisi İzmir, hava sirkülasyonu için vazgeçilmez cihazlar olan klima alanında uzmandır. Hem tamir hem de bakım olarak asla göz ardı edilmemesi gereken beyaz eşyalardır. Yoğun nem ve sıcaklıklarda yüksek konfor sağlar. Bu konforun devamlı olması ve performansın hep yüksek kalması için bakımları eksik etmeyin. Bakım demişken bu işlemlerin oldukça dikkatli yapılması gerektiğini de belirtelim. Beko marka cihazlarda firmamız gereken özeni ve tertibi göstermektedir. Hızlı klima servisi avantajıyla her daim yanınızdayız.

Beko Klimada takibi elden bırakılmaması geren bazı aksamlar mevcuttur. Klimaların iç ünite kartı, dış ünite kartı, drenaj pompası, tahliye tavası, filtreler, fan motoru gibi parçalarıdır bunlar. Büyük problemlere yol açabilmektedirler. Sizde böyle bir durumla karşı karşıyaysanız endişelenmeyin. Profesyonel işçilikle parçalarınızı değiştirebilirsiniz. Üstelik yeni yedek parçaların hepsi garanti kapsamında kalıyor. Beko Servisi sizlere bu avantajları sunar. Tek yapmanız gerek numaramızdan bizi aramak. 0232 326 30 51

Beko Klima Arızaları;

 • Beko Klima Soğutmuyor
 • Beko Klima Su Akıtıyor
 • Klima Üflemiyor
 • Klima Kanatları Kapanmıyor
 • Klima Kumandası Çalışmıyor
 • Klima Pervanesi Dönmüyor

Beko Fırın Servisi

Fırınlar gıda sektörü inovasyonlarıyla gelişen ve mutfak eşyalarının bir numaralı isimlerindendir. Beyaz Eşya cihazları arasında temizliğine yüksek önem gösterilmesi gereken makinelerdir. Beko marka fırınlarınızın sürekli temiz kalması ve kullanım veriminin yüksekte tutulmasını sağlar. Genel arızaların tespit işlemleri ve tamirlerde destekte bulunur. Gerekli durumlarda değişen parça hizmetleri de uygulanır.

Beko Servisi İzmir‘den hizmet alın ve garantili teknik servisten faydalanın. Yedek parça değişimi ve tamiri işlemlerinin tamamında cihazlar garanti kapsamında tutulur. Beko Fırınların rezistans, elektronik kart, termostat, fırın lambası, ızgaralar, fan gibi teknik arıza çıkaran parçalar dahildir. Bu sayede cihazlarınızı gönül rahatlığıyla servise teslim edebilirsiniz. Makinelerinizi tamir ettirmek için tek telefonla ulaşın. 0232 326 30 51

Beko Fırın Teknik Arıza;

 • Beko Fırın Işığı Yanmıyor
 • Beko Fırın Isıtmıyor
 • Fırın Pişirmiyor
 • Fırın Sigorta Attırıyor
 • Fırından Buhar Çıkıyor

Beko Kombi Servisi

Şüphesiz Beko Kombiler soğuk ayların vazgeçilmezi. Bir hayli sıkıntılı geçen kış aylarını rahatlatan cihazlardır kombiler. Gelişen elektronik teknolojisiyle çok daha kompakt bir hal almıştır. Kullanım kolaylığı önemli düzeylere gelmiştir. Bizlere bu derece kolaylık sağlayan beyaz eşyaların teknik arızaları oldukça önemlidir. Kombi Bakımı da mutlaka eskik edilmemelidir. Çünkü kombiler aynı zamanda doğal gazla çalışan cihazlardır. Bozulan bölümleri göz ardı edilmemelidir.

Beko marka diğer tüm cihazlarda ve kombilerde oluşan sorunlar için buradayız. Bozulan aksamlar yerine yedek parça değişimi veya onarım sağlanır. Kombilerin gaz valfi ve vanaları, ateşleme grubu, genleşme tankı, fan motoru şeklinde tüm oluşum parçalarının değişimleri uygulanır İşlemlerin ardından sağlanan hizmet Beko Servisi İzmir tarafından garantiye alınır. Güvenilir işçilik için bir telefon uzaktayız. 0232 326 30 51

Beko Kombi Teknik Arızaları;

 • Beko Kombi Çalışmıyor
 • Beko Kombi Su Akıtıyor
 • Kombi Isıtmıyor
 • Kombi Sıcak Su Gelmiyor
 • Kombi Sigorta Attırıyor

İzmir Beko Servisi Arıza Sebepleri Nelerdir ?

İzmir Beko Servisi profesyonel ekipler dahilinde çalışmalarını yürütmektedir. Sunduğu avantajlarla detaylı servis sağlamak için çabalamaktadır. Detaylı servis uygulamak adına ise müşterilerin aklındaki soruları cevaplamaya çalışır. En sık sorulan sorulardan biri ise ”Beko Cihazlar Neden Arızalanır ?” sorusudur. Bu bağlamda Beyaz eşya ustası teknik arkadaşlarımızdan bazı bilgiler topladık. Yıllardır her bölgeden adreslere servis uygulayan ekiplerimiz tecrübeleri doğrultusunda bir araştırma gerçekleştirdiler. Bunun sonucunda ise arıza gösteren cihazların %60’ı kötü kullanım şartları ve bakımsızlıktan bozulduğu tespit edilmiştir.

Kötü kullanım şartları kullanma talimatlarına uyulmadığından oluşurken, Bakım yaptırmamak ise bilinçsizlikten kaynaklanmaktadır. Bakım masraflarından kaçınmak için yaptırmamak; cihazlarınızı daha maliyetli masraflara sokabilir. Beko Teknik Servis, öncelikle Klima ve Kombi olmak üzere her beyaz eşya cihazının, düzenli bakıma ihtiyacı olduğundan emindir. Bakım yapılmayan ürünlerde işlevini yitiren parçalar cihazın tamamen bozulmasına sebep olur. Büyük arızalardan ve masraflardan kaçınmak, ürünlerinizin sağlığını korumak için mutlaka İzmir Beko Servisi bakım hizmetlerinden faydalanın. Peki arızalardan kaçınmak için ne yapılmalı;

Beko Cihazların Arızalanması Nasıl Önlenir ?

 • İzmir Beko Servisi beyaz eşyaların kullanım talimatların kesinlikle uyun,
 • Ürünlerin periyodik bakımı düzenli olarak yaptırın,
 • Klima ve Kombi gibi cihazların bakım işlemlerini asla aksatmayın,
 • Bulaşık Makinesi ve Fırın gibi cihazların evde temizlik işlemlerini düzenli uygulayın, (Bulaşık Makinesi Bakımı Nasıl Yapılır ?)
 • Ufak tefek arızaları göz ardı etmeyin ve aktif olarak ilgilenin,
 • Teknik problemlere elle müdahale etmeyin, mutlaka Beko Teknik Servis çağırın.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeler Beko Servis tecrübelerimize dayanmaktadır. Cihazların ömrünü uzatmak, performanslı bir kullanım sağlamak için detaylıca okuyunuz. Herhangi bir arıza durumunda teknik servise başvurunuz.

İzmir Beko Servisi Hizmet Fırsatları
İzmir Beko Servisi Hizmet Fırsatları

Beko Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Beko Servisi, müşterilerine Beko Yetkili Servis kalitesinde üstün hizmet sunarak öne çıkmaktadır. Şirketimiz, hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutmaktadır. Servisimiz, birçok kolaylık ve fırsat sunarak müşterilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmaktadır.

İlk olarak, geniş bir hizmet ağına sahip olması sayesinde, müşterilerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmektedir. Beko Yetkili Servis kalitesinde ekibimiz, uzman teknisyenleriyle donatılmıştır ve Beko ürünlerine özel eğitim almıştır, bu da müşterilere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlar. Ayrıca, Beko Servisi İzmir, orijinal yedek parça temini konusunda da güven vermektedir. Bu da Beko ürünlerinin tamir edilmesi durumunda, yüksek kalitede parçaların kullanıldığı anlamına gelir. Servis ekibimiz ayrıca, hizmet taleplerini hızlı ve kolay bir şekilde alabilmek için çeşitli iletişim kanalları sunar. Telefon, internet sitesi ve sosyal medya aracılığıyla müşteriler istedikleri zaman servis taleplerini iletebilirler. Servisimiz, müşteri memnuniyetine odaklanan çalışma prensibi ve sağladığı kaliteli hizmetle öne çıkan bir servis sağlayıcısıdır!


Beko Servis Ücreti 2024

Beko Servis Ücreti 2023 senesinde 200-400 TL aralığında talep edilmektedir. Günümüz elektronik cihazlarına ekonomik şartlardan kaynaklı olarak yüksek masraflarla sahip olunabilmektedir. Bu sebepten cihazların teknik arızalarını düzenli kontrol ettirmek gerekir. Hal böyle olunca teknik servis ücretleri yeni beyaz eşya almanın yanında oldukça ucuzdur. Beko Servisi sağladığı hizmetleri kalitesiyle orantılı olarak fiyatlandırır. Sürekli değişim gösteren piyasada uygun fiyatlı servis anlayışını benimsemiştir. Elbette ki Beko marka beyaz eşyaların tür ve modellerine göre fiyatlar değişir. Aynı şekilde genel arızanın durumuna göre de değişebilmektedir. O yüzden en doğru karar iletişime geçip servis ve fiyat bilgisi sağlamak olacaktır. Beko Servisi İzmir tecrübeli ekipleriyle en makul ücretlendirmeyi sizlere sağlamaktadır.


Beko Servisi Sık Sorulan Sorular

Beko Servisi Fiyatları Ne Kadar ?

Beko Servisi İzmir ili içerisinde tamir edilen cihazın model ve arıza bilgisine göre değişiklik gösterebilmektedir. Teknik arıza tespiti işlemleri için belirli bir miktar ödenmesi gerekir. Beyaz Eşyalarınızın sağlıklı kalması için servislerden yardım alın.

Beko Servisi Garanti Süresi Ne Kadar ?

Beko Servisi tamir veyahut onarım uygulanan cihazlarda 1 Yıl Garanti hizmeti sunmaktadır. Teknik servis işlemlerinin tamamı takip edilebilir ve detaylı işçilik kapsamındadır.

Beko Servisi Nerelerde Var ?

İzmir’in tüm bölgelerinde hizmet veren Beko Servisi İzmir ulaşım sağladığınız her ilçeden tüm adreslere servis sağlamaktadır.

5