İmmergas Servisi

Kemalpaşa İmmergas Servisi

TIKLA SERVİS AL! 0232 326 30 51

Kemalpaşa İmmergas Servisi olarak sıcaklığın düştüğü zamanlarda sık kullandığınız Kombi ürünlerinin onarımı ve bakımı için hizmet veriyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için Kemalpaşa İmmergas Servisi Telefon Numarası olan (0232) 326 30 51 ‘i kullanabilirsiniz. Bu sayede Kemalpaşa içerisindeki her alanda tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Telefon üzerinden servis talebi ilettiğiniz takdirde Aynı Gün içerisinde geri dönüş alacaksınız. Çağrı merkezi ile irtibat kurarak 7/24 kayıt oluşturabilirsiniz. Cihazlarınızda bir problem gözlemliyorsanız buradan anında teknik destek alabilirsiniz. Böyle durumlarda bizleri tercih ederek avantajlı bir hizmet sağlayacaksanız. Fırsatlardan faydalanmak için hemen arayın!

İmmergas marka ürünler ısıtma alanında oldukça fazla tercih edilirler. Zaten günümüzde ısınma ihtiyacı olarak Kombiler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Marka bilinilirliği ile beraber birçok yaşam alanında kendilerine yer edinmişlerdir. Kullanıcıların genellikle hava sıcaklığının azaldığı zamanlarda kullandığı Kombiler zamanla çeşitli sebeplerle arıza verebilmektedir. Böyle anlarda ürünleri kullanamamak insanları mağdur bırakmaktadır. Bu sebeple olası arıza durumlarında mutlaka teknik servis desteği gereklidir. Doğalgaz kullanan ve devridaim yapan bu cihazların arızaları gidermesi zor ve tehlikeli olabilir. Bu nedenlerden kaynaklı olarak kombilerin servis hizmetlerinde profesyonel müdahale edilmelidir. Bizler İmmergas Kombi Servisi kapsamında donanımlı teknisyen grubumuzla her arıza için uzman teknik hizmet sağlıyoruz. Hizmet detaylarımıza göz atalım.

Müşterilerimizin cihazlarında yaşadığı problemleri kısa sürede çözüme ulaştırmak için Hızlı Servis uyguluyor, bu bağlamda Servis Sürecini genellikle Aynı Gün, ortalama olarak 1-3 İş Günü içerisinde tamamlıyoruz.

Tarafımızdan parça değişimi ve onarım yapılan İmmergas ürünleri 1 Yıl Garanti altına alarak teslim ediyoruz.

Arıza tespiti işlemi için alınan Servis Ücreti uygun fiyatlı olarak 150-250 TL aralığında talep edilmektedir.


İmmergas Müşteri Hizmetleri Kemalpaşa 7/24

Kemalpaşa İmmergas Servisi ekiplerinden bulunduğunuz bölgeye servis çağırmak için önce bir servis talebi iletmeniz gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için belirli bilgiler ile kayıt oluşturmak gerekiyor. Bu tarz işlemler için size yardımcı olacak müşteri hizmetleri alanımız bulunmaktadır. Bu alanda 7/24 çağrı merkezi ekip arkadaşlarımız destek sağlamaktadır. Telefon numarası ile ulaştığınız takdirde buradan hizmet hakkında bilgi alabilir, yaşadığınız problemleri aktarabilir ve bölge servis ekiplerine ulaşabilirsiniz. Hizmet almak için bizlerle iletişime geçin.

Son yıllarda artış gösteren teknik hizmetlere ait birçok iletişim bilgisi internet üzerinde bulunuyor. Kullanıcılar anında ulaşım sağlamak için bu bilgileri kullanarak hizmet alıyor. Ancak bazı durumlarda bu hizmetler yeterli olmuyor ve kullanıcıların mağduriyetleri uzuyor. Müşterilerimizin yeterli servis desteğine daha rahat ulaşması ve bu tarz durumların önüne geçilmesi için doğru irtibat bilgilerini paylaşıyoruz. Bununla beraber nasıl servis talebi iletileceğini anlatıyor ve en yakın bölge teknik ekibine ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kemalpaşa İmmergas Servis Ekibi Nasıl Çağırılır ?

  • İmmergas Müşteri Hizmetleri iletişim bilgisi olan (0232) 326 30 51 telefon numarası üzerinden bizlerle irtibata geçin.
  • Cihazda gözlemlediğiniz arıza kodu veya durumunu ve ürünün garanti bilgilerini aktarın.
  • Kayıt oluşturmak için istenen Ad-Soy Ad, Telefon Numarası ve Konum bilgilerinizi çağrı merkeziyle paylaşın.
  • Telefon görüşmesini sonlandırdığınızda bilgilerinizle beraber bir kayıt oluşturulacak ve talebiniz iletilecektir.
İmmergas Müşteri Hizmetleri Kemalpaşa
İmmergas Müşteri Hizmetleri Kemalpaşa

Kemalpaşa İmmergas Kombi Servisi Hizmeti

Kemalpaşa İmmergas Servisi, ilçe içerisinde uzun sürelerdir yüzlerce servis hizmeti yürütmüştür. Buna bağlı olarak da tecrübe ve donanım sahibiyiz. Bu doğrultuda kombilerin nasıl onarılması gerektiğini, arızalarını ve yapılarını biliyoruz. Bu durumu incelediğimizde ısıtma cihazlarının diğer elektroniklerden daha fazla parçaya sahip ve karmaşık bir yapıda olduğundan eminiz. Ortam sıcaklığını yükseltmek için devridaim, ateşleme ve petek sistemleri olmak üzere birçok farklı iç aksamla beraber çalışırlar. Ayrıca diğer ürünlere oranla daha fazla sayıda kaynak kullandıklarından dolayı düzenli Kombi Bakımı gerektirirler. Bu nedenleri incelediğimizde bu cihazların arızalarının çözülmesi güç ve tehlikeli olabileceği kanaatine varabiliriz. Bu noktada yapılması gerekenleri açıklayacağız.

Kombi ürünlerinin çalışma yapılarında görevli oldukça fazla parça bulunur. Temel amaçları ortam sıcaklığını yükseltmeyi hedef alan bu cihazların çalışmalarını inceleyelim. Sisteme giriş yapan suyu ateşleme parçaları ile ısıtırlar. Ardından kalorifer sistemine iletim sağlamak için belirli aksamlarla dolaşım yaparlar. Bu sayede petekler aracılığıyla sıcaklık sağlanır. Bunun haricinde de birçok fonksiyonlu işlem yaparlar. Bunlar gerçekleşirken bir yandan da kullanılan atık kaynakların dışarı salınımı sağlanır. Bu sistem içerisinde oluşabilecek arızalar dolayısıyla karmaşık ve tehlikeli olabilmektedir. Kombilerde yaşanan her türlü arızaya çözüm üretmek için ayrıntılı işlem gereklidir. Bizler buna karşın İmmergas Kemalpaşa Servisi olarak profesyonel teknik destek sağlıyoruz.

Kemalpaşa İmmergas Servisi Nasıl Onarım Yapıyor ?

Kemalpaşa İmmergas Servisi olarak kombi ürünlerinin çözülmesi zor arızaları olabileceğini biliyoruz. Bu noktada net çözüm için yapılması gereken doğru servis işlemleridir. Bunları doğru belirlemek içinse kapsamlı arıza keşfi yapılması gerekir. Burada en temel neden yaşanan arıza durumlarının çok yönlü sebepleri olabilmesidir. Dolayısıyla öncelikle tespit ile değişmesi veya tamir edilmesi gereken aksamlar belirlenmeli ve uygun onarım biçimi seçilmelidir. Bizler müşterilerimizin de merak ettiği uygulanan işlemleri sizlerle paylaşacağız.

Kombi Arızalarını Öğrenmek İçin; Kombi Servisi İzmir

  • İlk adımda donanımlı teknik ekipmanlar kullanılarak teknik arıza tespiti uygulanır ve bozuk parçalar, işlemler ve tamir yeri gibi seçenekler belirlenir.
  • Onarım işlemlerinin gerçekleşmesi için ev yada atölye ortamında tecrübeli ve uzman ustalar aracılığıyla parça montajı ve tamir yapılır.
  • Arıza durumu çözümlenen ürünün periyodik bakım ve temizlik adımları gerçekleştirilir.
  • Son aşamada cihazın sistemi toparlanır ve çalışma performansı verimliliği için testler gerçekleştirilir.
  • Servis süreci sona eren ürün garanti kapsamıyla teslim edilir.
Kemalpaşa İmmergas Servisi Hizmetleri
Kemalpaşa İmmergas Servisi Hizmetleri

İmmergas Kombi Yetkili Servis Seviyesinde Hizmet

İmmergas Yetkili Servis kadar detaylı ve daha üst düzey fırsatlara sahip bir hizmet kalitesi sağlamaya çalışıyoruz. Bunu sağlamak için müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği hedef alıyoruz. Tercih odağı olmak amacıyla bu noktada belirli avantajlar sunuyoruz. Sunulan kolaylıklar sayesinde daha rahat ve çabuk servis hizmetini oluşturuyoruz. İmmergas Servisi Kemalpaşa ekibi olarak müşterilerimizin bizlerle irtibatını kolaylaştırmak için iletişim yollarımızı arttırıyoruz. Bizlerle irtibata geçen her cihaz kullanıcısının ürünü ile özel olarak ilgileniyoruz. Bilgilendirici olmak adına gereken içerikleri oluşturuyoruz. Bu doğrultuda ne gibi avantajlarımız olduğunu sizlere aktaracağız.

AvantajFırsat
Hızlı ve Anında DestekHer bölgede bulunan ekipler ve atölyelerimizle yaşanan arızaları en kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz.
Profesyonel ve Tecrübeli EkipCihazlarınızda meydana gelen arızaları sorunsuz gidermek için tecrübeli ve uzman ekiplerle çalışıyoruz
Garantili Hizmetİmmergas Yetkili Servis kalitesinde bir güvenilirlik sağlamak ve olası tekrar problemlerde desteğimizi sürdürmek için onarılan ürünlere 1 Yıl Garanti sunuyoruz.
Uygun Fiyat TarifeleriDönemin ekonomik şartlarını takip ederek cebe uygun ve hizmet kalitemize paralel uygun fiyat tarifeleri belirliyoruz.
İmmergas Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Kemalpaşa İmmergas Servis Ücreti Ne Kadar ?

Kemalpaşa İmmergas Servis Ücreti güncel ekonomik şartlarda 150-250 TL olarak belirlenmiştir. Servis ücreti; ekiplerimiz uyguladığı Teknik Arıza Tespiti işlemi için talep edilmektedir. Bu aşamada cihazın gösterdiği arızanın kaynağı tespit edilmektedir. Teknik grubumuz bu işlemi uygularken teknolojik ekipmanlar kullanıyor; yakıt, efor ve zaman harcıyor. Dolayısıyla özellikle yakıt gibi önemli giderleri karşılamak amacıyla belirli bir fiyatlandırma uygulanıyor. Eğer sizlerde İmmergas cihazınızda bir arıza gözlemliyor ve ne yapacağınız bilmiyorsanız profesyonel arıza keşfi için Kemalpaşa İmmergas Servisi’ne ulaşabilirsiniz.


İmmergas Servisi Sık Sorulan Sorular

Kemalpaşa İmmergas Servisi Telefon Numarası Kaç ?

Kemalpaşa İmmergas Servisi’ne ulaşmak için (0232) 326 30 51 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

İmmergas Kombi Bakımı Ne Kadar ?

İmmergas Kombi Bakımı 300 TL, Petek Temizliği 400 TL ve Komple Bakım Hizmeti 700 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Kemalpaşa İmmergas Servisi Kaça Kadar Açık ?

Kemalpaşa İmmergas Servisi çağrı merkezi ile 7/24 destek vermektedir. Teknisyen grubumuz Pazar günleri hariç saat 21:00’a kadar çalışmaktadır.