Sanica Servisi

Çiğli Sanica Servisi

TIKLA SERVİS AL 0232 475 01 01

Çiğli Sanica Servisi özellikle soğuk kış aylarında yoğun kullandığınız Kombi cihazlarınız için arıza tespiti, onarım ve bakım hizmeti sağlıyor. Bizlerden hizmet almak için Sanica Müşteri Hizmetleri Numarası olan (0232) 475 01 01 üzerinden arayın ve servis talebinde bulunun. Bu sayede Çiğli içerisinde her bölgede aynı gün teknik destek alabileceksiniz. Karşılaştığınız teknik arızaları bu şekilde profesyonel ekipler aracılığıyla en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bizi tercih ederek birçok fırsat ve avantaja sahip servis hizmeti alabilirsiniz. Yaşadığınız alana en yakın teknik servisi çağırmak ve hizmet hakkında bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Sanica cihazlar Kombiler arasında popüler olarak tercih edilmektedir. Halı hazırda bu cihazlar, önemli bir ihtiyaç olan ısınmayı karşıladığı için yaşam alanlarında yer edinmişlerdir. Buna bağlı olarak gerekli zamanlarda aktif ve sürekli olarak kullanılırlar. Elektrik kullanarak aktif olan ve doğalgaz kullanan bu ürünler elbette zamanla belirli sebeplerle arızalanabilir. Bu durum kullanıcılar için mağduriyet oluşturacaktır. Kombilere böyle durumlarda mutlaka profesyonel hizmet uygulanmalıdır. Çünkü bu cihazlar diğer elektronik ev ürünlerinden daha karmaşıktır. Dolayısıyla yaşanan arızaların da çözülmesi için detaylı işlem yapılmalıdır. Çiğli Sanica Servisi ekibi olarak Çiğli bölgesinde donanımlı teknik ekibimizle yeterli hizmet sağlıyoruz. Gelin hizmete dair detaylara göz atalım.

Cihazlarınızda yaşadığınız teknik problemleri hızlı çözüme kavuşturmak adına genellikle Aynı Gün, ortalama ise 1-3 İş Günü içerisinde servis sürecini tamamlıyoruz.

Güvenilir hizmet ve olası tekrar arızalarda destek olmak için parça değişimi ve tamiri yaptırdığınız ürünlere 1 Yıl Garanti veriyoruz.

Teknik arıza tespiti için talep edilen Servis Ücreti 100-150 TL olarak uygun fiyatlı belirlenmiştir.


Sanica Müşteri Hizmetleri

Çiğli Sanica Servisi teknik ekiplerinden destek almak için ilk olarak bizimle iletişime geçip bir kayıt oluşturmalısınız. Ardından bunun üzerinden en yakın bölge servis ekibine talep iletilecektir. Bunu gerçekleştirmek ve servis çağırmak için sizlere müşteri hizmetleri yardımcı olacaktır. Telefon numarasını kullanarak arama yaptığınızda çağrı merkezi arkadaşlarım sizlere yardımcı olacaklardır. Bu noktada hizmet hakkında bilgiler edinebilir, problemlerinizi aktarabilir ve sonucunda bölgenize ait ekiplerden hizmet alabilirsiniz. Gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz için çalışma arkadaşlarımız telefonda sizleri yönlendirecektir.

Genellikle kullanıcılar arıza durumlarında internet üzerinden iletişime geçiyor. Özellikle son yıllarda ise webde bulunan servis hizmeti sayısı artış gösteriyor. Buna bağlı olarak cihaz sahipleri yanlış iletişim bilgilerini kullanarak hizmet alıyor. Bunlardan bazıları yetersiz hizmetler olup kullanıcıları mağduriyete uğratabilmektedir. Ancak Kombi gibi ürünler için mutlaka profesyonel destek gerekmektedir. Buna benzer durumları engellemek için müşterilerimizle doğru iletişim bilgilerini ve nasıl servis hizmeti alınacağını paylaşıyoruz. Peki servis talebi nasıl oluşturulur ?

  • Çiğli Sanica Servisi Telefon Numarası üzerinden (0232) 475 01 01‘i tuşlayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Çağrı merkezine bağlandıktan sonra ekip arkadaşlarımıza cihazda görülen arızayı, şuan ki durumunu ve ürünün garanti bilgisini aktarın.
  • Servis kaydı için istenilen Ad-Soy ad, Telefon Numarası ve Adres bilgilerinizi bizlerle paylaşın.
  • Telefon görüşmeniz sona erdiğinde adınıza bir kayıt oluşturularak adresinize en yakın teknik ekibe talebiniz iletilecektir.
Çiğli Sanica Servisi Hizmeti
Çiğli Sanica Servisi Hizmeti

Sanica Kombi Servisi Çiğli

Çiğli Sanica Servisi donanımlı teknik grubuyla epey süredir Kombi cihazlarının arızaları, onarımı ve bakımı üzerinde çalışıyor. Buna dayanarak bu ürünlerin yapısı hakkında bilgi sahibi olduğumuzu söyleyebiliriz. Dolayısıyla olası arızalarda nasıl müdahale edilmesi gerektiğine hakimiz. Bu cihazlar diğer elektronik ürünlerinizden çok daha karmaşık bir yapıya sahiptirler. Diğer makinelere göre daha çok kaynak kullanırlar ve geniş bir sistemleri vardır. Isınma görevini yerine getirmek için oldukça fazla görevli parçayı aynı anda çalıştırırlar. Dolaşım ve devridaim yapmaları nedeni ile de periyodik Kombi Bakımı gerektirirler. Bu yapıda bulunan bir cihazda meydana gelebilecek teknik problemler çözülmesi zor veya tehlikeli olabilir. Bu nedenle mutlaka donanımlı ve profesyonel işlemler uygulanmalıdır.

Cihazların detaylı olarak iç yapısını incelediğimizde bu durum daha iyi anlayabiliriz. Temel olarak petekler aracılığıyla ortam sıcaklığını yükseltmeyi hedefleyen bu ürünler, bunu yapabilmek için birçok farklı sistem kullanıyor. Ayrıca doğalgaz, su e havayı da aktif olarak kullanıyor. Basitçe açıklarsak sistem içerisine belirli bölümlerle giren su, ateşleme sisteminde doğalgaz kullanılarak ısıtılıyor. Ardından yine birden fazla iç aksam sayesinde radyatörlere gönderiliyor. Bu sayede petek bulunan alanlarda ortam sıcaklığı yükseliyor. Ayrıca bu işlemler yapılırken bir yandan kullanılan atık hava, gaz ve su dışarıya atılıyor. Cihaz tüm bunları gerçekleştirmek için oldukça fazla iç parçayı senkronize çalıştırıyor. Bu yapıya baktığımızda oluşabilecek arızaların oldukça karmaşık ve tehlikeli olabileceğini anlıyoruz. Buna karşın Sanica Çiğli Servisi olarak donanımlı teknik ekibimizle profesyonel çalışarak her arızayla özel olarak ilgileniyoruz.

İzmir’in Tüm Bölgelerinde Hizmet; Sanica Kombi Servisi

Çiğli Sanica Servisi Kombileri Nasıl Onarıyor ?

Çiğli Sanica Servisi olarak kombilerin teknik problemlerinin çözülmesi zor veya tehlikeli olabileceğinden bahsettik. Ancak uzman müdahalelerle her arızaya rahatça çözüm üretilecektir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta servis işlemleri olacaktır. Yaşanan arızaya göre en doğru onarım biçimini seçmek gerekir. Çünkü bu cihazlarda yaşanan bir arızanın birden çok sebebi olabilirken, tek bir önemli parçanın bozulması ortaya birden fazla arıza belirtisi çıkartabilir. Dolayısıyla öncelikle arıza kaynağı kapsamlı olarak tespit edilmeli, ardından en uygun onarım yöntemi seçilmelidir. Müşterilerimiz de çoğunlukla ürünlerinin ne gibi işlemlere maruz kalacağını merak ediyor. Sanica Servisi Çiğli ekibi, ufaktan büyüğe tüm arızaları çözüme ulaştırmak için gerekli desteği sağlıyor. Bunun için uyguladığımız adımları sizlerle paylaşacağız.

  • Teknik Arıza Tespiti; İlk adım olarak adrese ulaşıldığında teknolojik ekipmanlar ve ölçüm araçlarıyla kapsamlı arıza keşfi gerçekleştirilir. Bu aşama değişmesi veya onarılması gereken parçalar belirlenir.
  • Tamir & Onarım; Arızaya bağlı olarak ev veya atölye ortamında gerçekleşir. Gereken yedek parçalar temin edilir. Tecrübeli ustalar aracılığıyla parça montajı ve tamiri yapılır.
  • Bakım & Test ve Teslim; Onarım aşaması tamamlanan Sanica cihazın periyodik bakımları gerçekleşir. Son olarak ürünün çalışma performansı test edilir ve ilk günkü kadar verimli halde teslim edilir.
Sanica Kombi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Çiğli
Sanica Kombi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet Çiğli

Sanica Kombi Yetkili Servis Kalitesinde Hizmet

Sanica Kombi Yetkili Servis düzeyinde bir destek sağlamak için uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bunu sağlamak için bizleri tercih eden müşterilerimize birçok hizmet avantajı ve fırsatı sunuyoruz. Bu sayede temel olarak daha güvenilir ve sorunsuz bir servis süreci oluşturmaya çalışıyoruz. Ayrıca tercih odağı olmak için çaba gösteriyoruz. Çiğli Sanica Servisi olarak her cihazın teknik problemi ile özel olarak ilgilenerek uzman destek sağlıyoruz. Kullanıcıların bizlere daha rahat ulaşmasını sağlamak için iletişim alanlarımızı genişletiyoruz. Buna ek olarak hizmet hakkında sizleri bilgilendirmek adına içerikler oluşturuyoruz. Bu bağlamda ne gibi fırsatlar sağladığımızı sizlerle paylaşacağız.

Sanica Hızlı Servis; Kombilerinizde yaşadığınız arızalara dayalı mağduriyetleri en kısa sürede gidermek için her bölgede aktif ekip ve atölyeler aracılığıyla hızlı servis desteği sunuyoruz.

-Donanımlı Teknik Grup; Tecrübeli ve uzman ekibimizle cihazlarınızda yaşanan her türlü arızaya gerekli ekipmanlar ve profesyonel müdahaleler ile çözüm üretiyoruz.

-Garantili Hizmet; Tarafımızdan parça değişimi veya onarımı yapılan cihazlara 1 Yıl Garanti sağlıyoruz. Bu sayede Çiğli Sanica Servisi olarak güvenilir bir hizmet sağlıyor ve olası tekrar problemlerde desteğimizi sürdürüyoruz.

-Uygun Fiyat; Hizmetlerimizin fiyat tarifelerini güncel ekonomik şartlara göre şekillendiriyor ve servis kalitemize paralel olarak cebe uygun fiyatlandırmalar oluşturuyoruz.


Sanica Kombi İletişim

Çiğli Sanica Servisi ile iletişime geçmek için (0232) 475 01 01 telefon numarasını kullanabilirsiniz. Bununla beraber web sayfalarımızda yer alan tıkla servis al butonları ile tek tuşla arama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede 7/24 aktif çağrı merkezine bağlanabilir ve müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Bu iletişim yollarını kullanarak eriştiğiniz alanlarda hizmet hakkında bilgi alabilir, problemlerinizi paylaşabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Müşterilerimizin bizlere daha rahat ulaşmasını sağlamak için iletişim yollarımızı günden güne geliştiriyoruz.


Çiğli Sanica Servisi Sık Sorulan Sorular

Çiğli Sanica Servis Ücreti Ne Kadar ?

Sanica Servis Ücreti güncel fiyatlandırmalarla 100-150 TL aralığında belirlenmiştir. Bu ücret, teknik arıza tespiti için talep edilmektedir.

Sanica Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç ?

Sanica Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçmek için (0232) 475 01 01 telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Sanica Kombi Bakımı Fiyatları Ne Kadar ?

Sanica Kombi ürünleri için Kombi Bakımı 300TL, Petek Temizliği 400 TL ve Komple Bakım 700 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

OYLAMAK İÇİN TIKLA!